سال گذشته گل محمدی و مطهری پرسپولیس را کنار زدند

گلمرضا فت آبادی برای ارائه باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر وی تصریح کرد: پرسپولیس خریدهای سریعی انجام داد و باشگاه با بازیکنان مورد نظر گل محمدی قرارداد امضا کرد اما سرمربی تیم گفت که نمی توانیم مهاجمی را جذب کنیم که من با این موضوع موافق نیستم.

وی افزود: در صورت نیاز به مهاجم ابتدا روی یک یا دو مهاجم به توافق می رسیم و سپس به دنبال بازیکنان دیگر می گردیم. برخی مهاجمان مثل بیرانوند، رفیعی و پورعلی گنجی آنها می خواستند به پرسپولیس بروند و مشکلی نداشتند. همچنین درست نبود که گل محمدی اینطور صحبت کند چرا که با صحبت هایش دیگر مهاجمان تیم مثل عبدی و پاکدل را تضعیف کرد.

فتح آبادی ادامه داد: به نظرم باشگاه در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشت و اگر بخواهم رتبه 17 را برای پرسپولیس انتخاب کنم. اگر باشگاه تا پایان فصل نقل و انتقالات دو بازیکن دیگر که مهاجمان بیشتری هستند به خدمت بگیرد، امتیاز از 17 به 20 تغییر می کند.

سال گذشته گل محمدی و مطهری پرسپولیس را کنار زدند

مهاجم سابق سره پوشان با اشاره به عدم قهرمانی در فصل گذشته گفت: سال گذشته تیم به حاشیه رفت، گل محمدی و دستیارش مطهری با مصاحبه هایی که کردند برای تیم حاشیه درست کردند. آنها بیشتر روی استقلال تمرکز کردند و علیه استقلال مصاحبه هایی کردند که درست نبود و باید روی تیم خودش متمرکز می شد. عصبانیت و اعتصاب از دیگر دلایل عقب افتادن پرسپولیس از رقیب خود در کورس قهرمانی بود. این عصبانیت و اعتصاب باعث می شود که تیم و بازیکنان از بازی خارج شوند.

  ماسک هوشمندی که ضربان قلب را اندازه گیری می کند

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس در این فصل جزو مدعیان عنوان قهرمانی است، گفت: پرسپولیس در این فصل کار سختی برای کسب عنوان قهرمانی دارد. این تیم روی نیمکت و در ترکیب تغییرات زیادی داشته است و نیاز به زمان دارد تا وارد ترن هوایی شود. با این بازیکنان باید دید کی به هارمونی کامل می رسند. امیدواریم در ابتدای فصل امتیاز از دست ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید