زیان بانک دی در آینده نزدیک به صفر خواهد رسید

نشست هم اندیشی مدیران مستقیم و ستادی بانک دی با موضوع تبیین سیاست ها و برنامه های عملیاتی آغاز شد.

زیان بانک دی در آینده نزدیک به صفر خواهد رسید

بر اساس گزارش ها زمان اخبار دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی در سخنان افتتاحیه خود گفت: هر سازمانی برای رشد و موفقیت نیاز به تعهد سازمانی دارد و بانک دی با تلاش و تعهد تمامی کارکنان خود بسیار موفق بوده است.
وی افزود: خوشبختانه با برنامه ریزی هایی که انجام دادیم توانستیم 50 درصد از زیان انباشته خود را کاهش دهیم و مسیرمان برای ادامه این روند آماده شد.
کریمی با ابراز امیدواری برای تداوم روند کاهش زیان انباشته بانک دی گفت: با ادامه مسیر فعلی زیان انباشته بانک دی در آینده نزدیک به صفر خواهد رسید.
مدیرعامل بانک دی افزود: افزایش سرمایه بانک کار بزرگی بود که خوشبختانه به پایان رسید و منجر به خارج شدن بانک از شمول ماده 141 توسط بانک مرکزی شد.
کریمی با اشاره به برنامه های جاری گفت: تا پایان سال جاری جوایز بسیار بیشتری کسب خواهد شد که باعث افتخار و رشد بانک در نظام بانکی کشور خواهد شد.
مدیرعامل بانک دی با اشاره به راه اندازی باجه های خدمات بانکی در شعب بنیاد شهید در سراسر کشور از مدیران شعب خواست حداکثر استفاده را از امکانات و تسهیلات خود برای ارائه خدمات به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران داشته باشند. و جانبازان . .
کریمی همچنین گفت: بانک دی با توسعه خدمات الکترونیکی خود در تلاش است تا علاوه بر گسترش خدمات از راه دور، در بانکداری دیجیتال در کشور پیشرو باشد.

  یک مجتمع تجاری مسکونی در اهواز آتش گرفت!

دیدگاهتان را بنویسید