زن مسن قربانی فرار مرگبار با سرقت شد!

447548 422 خبر مرکزی

پس از هشت بار زندانی شدن، دیگر نمی خواست به زندان برود. او سعی کرد فرار کند، اما در نهایت به قیمت یک زن میانسال تمام شد. پایش را روی پدال گاز گذاشت. پدال گاز ماشینی که دقایقی پیش دزدیده بود.

او با سرعت رانندگی می کرد، غافل از اینکه یک زن مسن زیر لاستیک هایش جان می دهد. او می خواست از دست پلیس فرار کند، اما اکنون به اتهام قتل دستگیر شده است. پسر جوانی که با دختر مورد علاقه اش در مرخصی زندان ماشین می دزدد. حالا او برای نهمین بار راهی زندان می شود و این بار جان یک زن مسن را گرفته است.

چندی پیش پدرام از زندان آزاد شد. او به اتهام سرقت گوشی به چهار سال زندان محکوم شد. پسر 38 ساله ای که برای هشتمین بار به زندان رفت.

او بعداً به مدت چند هفته با قرار وثیقه آزاد شد، اما مدت کوتاهی پس از آزادی، سرقت خود را از سر گرفت. او نمی توانست تسلیم شود. او به سرقت های خود ادامه داد و در این بین با دختری آشنا شد و عاشق او شد.

پدرام با دختر مورد علاقه اش تیم شد و یک تیم تشکیل دادند. می رفتند سراغ ماشین مردم و دزدی می کردند.

در یکی از سرقت هایشان با خودروی 405 برخورد کردند، خودرویی که راننده کلید آن را گذاشت و به مغازه رفت. بهترین موضوع همین بود پدرام و دختر مورد علاقه اش ماشین را برداشتند و فرار کردند. بدون اینکه بدانند پلیس آنها را تعقیب می کند.

  علی دایی یک زندانی محکوم به اعدام را نجات داد

دختر و پسر دقایقی بعد بی خبر با هم پیش یکی از دوستانشان رفتند تا به خانه او بروند. وقتی دوستشان سوار ماشین شد، پلیس را دیدند و تعقیب و گریز مرگباری را آغاز کردند. پسر جوان تا جایی که می توانست عجله کرد و از دستور توقف پلیس سرپیچی کرد.

او رفت تا بتواند از چنگ ماموران فرار کند. حتی به تابش هوا هم توجهی نکرد. تا اینکه زن میانسالی را مقابلش دید و با همان سرعت به او زد. پدرام از ماشین پیاده شد و به همراه دختر مورد علاقه اش موفق به فرار شد. اما یکی از دوستانشان در تله پلیس گرفتار شد.

دستگیری و اعتراف به سرقت مرگبار

پسر جوان مورد بازجویی قرار گرفت. زن میانسال نیز به بیمارستان منتقل شد اما تلاش پزشکان برای نجات او بی نتیجه ماند و زن مسن کشته شد. پرونده این تصادف مرگبار نیز به دادسرای امور جنایی پایتخت ارسال و روی میز بازپرسان جنایی قرار گرفت.

یکی از دوستان پدرم در تحقیقات گفت: من هنوز شوکه هستم. پدرم به من زنگ زد. او به دنبال من آمد و مجبور شدیم از کنار دروازه غار به خانه من برویم. من خودم دعوتشون کردم می خواستیم با هم باشیم. آنها در خیابان دنبال من آمدند.

ناگهان پدرام پایش را روی گاز گذاشت و فرار کرد. همین چند دقیقه پیش متوجه شدم که او ماشین را دزدیده و همچنان از دست ماموران فرار می کند. “من بی گناه هستم و چیزی در مورد آن نمی دانستم.”

تلاش برای دستگیری پدرام ادامه داشت تا اینکه به اتهام سرقت دیگری دستگیر شد و با مجرمیت وی در قتل یک زن مسن، به دادگاه کیفری پایتخت منتقل شد. مرد جوان در بازجویی گفت: هشت بار به زندان رفته‌ام و نمی‌خواستم دوباره آن را تجربه کنم. اما از طرفی پولی برای زندگی نداشتم. آخرین باری که از زندان آزاد شدم اواخر فروردین بود.

  نارضایتی خریداران از سیستم کلی فروش خودرو/سکوت مداخله به جای نظارت

چون پول نداشتم مجبور شدم دزدی کنم. در این بین با شقایق آشنا شدم که با هم دزدی می کردند. روز حادثه در جنوب تهران روبروی میوه فروشی یک خودروی 405 را دیدیم. سوئیچ روی ماشین بود. سوارش شدیم و دزدیدیم.

به نظر می رسد مرد در آن لحظه ما را دید و زن ها کمک می خواستند. همزمان با پلیس تماس گرفت و گشت کلانتری به دنبال ما آمد. اصلا حواسم نبود به دوستم زنگ زدم و باید برای مهمانی به خانه اش می رفتیم.

من متوجه نشدم که کسی را کشته ام

مرد جوان ادامه داد: وقتی دوستم را گرفتیم، متوجه پلیس شدم و فرار کردم. اما نفهمیدم کسی را کشته ام. من متوجه نشدم و وقتی دستگیر شدم متوجه شدم پیرزن کشته شده است. من قصد کشتن کسی را نداشتم.

پس از فرار به دلیل مجروح شدن در این حادثه با هویت جعلی در بیمارستان بستری شدم. چهار روز آنجا بودم تا اینکه یک پلیس را دیدم. فکر کردم داره منو زیر نظر داره فورا فرار کردم. اما به نظر می رسد افسر یک متهم مجروح را به بیمارستان آورده است. تا اینکه بعد از یک سرقت دیگر مرا دستگیر کردند و متوجه شدند که متهم به قتل هستم. “اگر حتی نمی دانستم کسی را کشته ام.”

این اعترافات در حالی صورت گرفت که بررسی های پزشکی قانونی نشان می داد که زن سالخورده ضربه محکمی خورده است و امکان نداشت راننده متوجه آن نشود. به همین دلیل خانواده این زن سالخورده سارقان را به اتهام قتل عمد محاکمه کرده اند. تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و بازداشت دختر جوان توسط ماموران پلیس همچنان ادامه دارد.

  مجیدی بدون ملی پوش بازی نمی کند

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید