زن جوانی در نزدیکی کوه خودکشی می کند

زن 45 ساله مشهدی چهارشنبه گذشته از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. اطرافیان زن جوان را نگاه می کردند اما اثری از او نیست.

ساعتی بعد پرونده ناپدید شدن ناگهانی زن 45 ساله روی میز قاضی ویژه قتل عمد در مشهد قرار گرفت. چندی بعد، بازرسان جنایی از اداره جنایی شواهدی پیدا کردند که نشان می‌دهد زن جوان ابتدا به یک عطاری مراجعه کرده و یک تاکسی اینترنتی استخدام کرده است.

با شناسایی راننده جوان مشخص شد زن 45 ساله با خرید قرص عطاری در پایان نماز 23 از تاکسی پیاده شد اما جست و جوها بی فایده بود تا اینکه ماموران آتش نشانی به سافاری دستور دادند زن جوان را پیدا کند. او پس از ساعت ها آزمایش، سرانجام جسد بی جان خود را بر روی حصار تپه های معروف به “زکریا” می یابد.

تحقیقات در محل از قاضی شعبه 208 دفاع غیرنظامی که صبح دیروز در محل کشف حضور داشت، این احتمال را افزایش داد که وی ابتدا با تزریق هوا به بدن زن جوان اقدام به خودکشی کرده است. خرید از عطاری به پایین نشان می دهد “مرگ” بر اثر مسمومیت دارویی.

در حالی که پزشکی قانونی در تحقیقات مقدماتی و مقدماتی مرگ این زن را خودکشی تشخیص داد، با دستور منشی دادگاه برای تعیین علت دقیق مرگ جسد وی به پزشکی قانونی مشهد منتقل شد و تحقیقات تخصصی همچنان ادامه دارد.

گفتنی است، پیش از این زنی 45 ساله از «خودکشی» صحبت کرده بود و حرفش «عهد» بود. با این حال هیچکس حرف های او را جدی نگرفت تا اینکه چهارشنبه گذشته با آخرین نگاه به دو فرزندش خانه را ترک کرد.

  دلار در حال حرکت به سمت پایین ریل است

او دیگر نمی توانست آشفتگی های زندگی اش را تحمل کند. افسردگی و ناراحتی آنقدر او را آزار می داد که از مشکلات سرخ شد.

منبع: روزنامه خراسان

دیدگاهتان را بنویسید