زمان پخش فصل دوم «برف بی صدا می بارد» اعلام شد.

مسعود کریمی حضره کارگردان فیلم و سریال سه سیما برای ادامه سریال « برف بی صدا بارید وی گفت: که سال گذشته پخش شد و همزمان با عید نوروز متوقف شد. این شب ها سریال «تازه وارد» از کانال سه پخش می شود که 11 قسمت است و سپس دنباله سریال «آرام برف می بارد» پخش می شود.

وی با یادآوری وضعیت سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» بیان کرد: این سریال در 100 قسمت ساخته شد که حدود 70 قسمت آن در ماه‌های پایانی سال گذشته پخش شد و هم‌اکنون پس از پایان برنامه پخش شد. تازه وارد ابتدا چند قسمت به صورت خلاصه از پخش شده پخش می شود و سپس 30 قسمت باقی مانده از سریال پخش می شود.

کریمی همچنین درباره تعداد قسمت های آخر این سریال که قرار بود 200 قسمت باشد، بیان کرد: برخی از صفحات و سایت ها عنوان کردند که این سریال 250 قسمتی است که این درست نیست و باید در دو قسمت 100 قسمتی ساخته می شد. شروع برای 170 قسمت از این سریال متنی وجود دارد که تاکنون 100 قسمت آن ساخته شده است اما هنوز تصمیمی برای ساخت 70 قسمت باقیمانده نشده است.

سریال «آهسته برف می بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجان و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی به تاریخ در دوران جنگ می پردازد که تا دهه های آینده ادامه خواهد داشت.

الیکا عبدالرزاقی و پوریا شکیبایی بازیگران اصلی این سریال هستند که بازیگران مختلفی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

زمان پخش فصل دوم سریال اعلام شد

مسعود بهبهانی نیا، فیلمنامه نویس این مجموعه تلویزیونی که پیش از این با سریال 110 قسمتی «کیمیا» فیلمنامه طولانی ترین سریال تلویزیونی را نوشته بود، باید سریال 200 قسمتی را می نوشت که اوایل سال گذشته با آن خداحافظی کرد.

  علائم کمبود آهن در کودکان

دیدگاهتان را بنویسید