زمان برگزاری دیدارهای تدارکاتی تیم ملی تا پایان هفته اعلام می شود

میرشاد مجیدی وی در حاشیه مجمع پیش از انتخابات هیات فوتبال استان اردبیل در جمع خبرنگاران گفت: علی دایی مایه افتخار فوتبال ایران است و بازگشت دایی به مربیگری به تصمیم خودش بستگی دارد.

وی خاطرنشان کرد که دنیا در قرعه کشی است جام جهانی در قطر او به احترام این اسطوره برجسته بود و ما به این مراسم افتخار می کردیم که چنین چهره ای ایرانی هستیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: احتمالا مسابقات تدارکاتی است. تیم ملی فوتبال تا پایان هفته مشخص می شود که کمیته امور بین الملل به طور جدی به دنبال برنامه ریزی برای این مسابقات است. حضور بانوان در ورزشگاه از قبل وجود دارد و با تکمیل زیرساخت های برخی از ورزشگاه ها این امر ساماندهی می شود.

مجیدی گفت: در صورت دریافت پاداش و پول از سوی فدراسیون فوتبال فیفا به رشد و توسعه فوتبال به ویژه در استان های کم برخوردار کمک می کنیم.

زمان برگزاری دیدارهای تدارکاتی تیم ملی تا پایان هفته اعلام می شود

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اردبیل دارای چهره های بزرگی در فوتبال مانند علی دایی، کریم انصاری فرد و علی گلی زاده است و حمایت های لازم از تیم اردبیل انجام می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال به برگزاری مناسب مجمع انتخابات ناحیه اردبیل اشاره کرد و گفت: مجمع انتخابات ناحیه اردبیل در چارچوب قانونی برگزار شد و هیچ ایرادی به آن وارد نیست.

رئیس کمیسیون فدراسیون فوتبال استان نیز روند ثبت نام مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال اردبیل را قانونی خواند.

طهمورث حیدری برگزاری این مجمع در اردبیل با حضور تمامی اعضای مجمع را نشان از توجه و استقبال اعضا از ارتقای فوتبال این استان دانست.

  قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران

صمد نوتاش رئیس فدراسیون فوتبال استان اردبیل نیز از اجرای برنامه های تحول در فوتبال در استان با حمایت فدراسیون، اداره کل ورزش، جوانان، کارکنان و پیشکسوتان استان در دوره جدید فعالیت خود خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید