زلنسکی به دنبال توافق صلح نیست

دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه امروز (سه شنبه) به کنایه گفت که « ولادیمیر زلینسکی “رئيس جمهور اوکراین او نیازی به توافق صلح ندارد، زیرا صلح برای او پایان است.

به گزارش خبرگزاری تاس روسیه، مدودف در کانال تلگرامی خود با اشاره به وابستگی کیف به غرب برای ادامه جنگ با روسیه نوشت: زلینسکی به هیچ پیمان صلحی نیاز ندارد. برای او صلح پایان است».

او این را ادامه داد زلنسکی او همچنان به دنبال سلاح و پول از غرب است و ترس مردم اوکراین را تقلید می کند.

زلنسکی در آینده به گدایی پول و سلاح از غرب ادامه خواهد داد و تلاش خواهد کرد ثابت کند که هنوز در بازی است و امید جهان آزاد است و او آخرین پناه دموکراسی اروپایی در اروپا است. او گفت: این خرس است با ژاکت نخی که می خواهد آن را پاره کند.

    زلنسکی به دنبال توافق صلح نیست

اظهارات مدودف زمانی بیان شد که زلنسکی دیروز (دوشنبه) به العربیه گفت که امکان جهان سوم وجود دارد و اوکراین را کشوری مستقل خواند که تابع دستورات خارجی نیست و همه دستورات را رد می کند و فقط زبان محاوره ای را می پذیرد. (اطلاعات بیشتر)

از زمان آغاز عملیات نظامی روسیه در اوکراین در 24 فوریه، کشورهای غربی، به ویژه ایالات متحده، با ارسال سلاح به اوکراین، درگیری ها در اوکراین را فرو نشاندند که منجر به بیش از دو ماه جنگ شد. اوکراین ادامه خواهد داد.

  تایید ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه های مشهد؟!

دیدگاهتان را بنویسید