ریسک بالا در بازار سکه/ خریداران سکه دلار می خرند!

تحلیلگران بر این باورند که خرید سکه در بازار پر ریسک است، بنابراین معامله گران بیشتر به جای سکه در بازار دلار سرمایه گذاری می کنند.

ریسک بالا در بازار سکه/ خریداران سکه دلار می خرند!

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش اقتصادنیوز، قیمت سکه دیروز در برابر سقوط دلار ایستادگی کرد و کانال 13 میلیون تنی را حفظ کرد.

قیمت هر سکه دیروز توانست 10 هزار تن به ارزش خود بیفزاید و به 13 میلیون و 75 هزار تن برسد. این افزایش قیمت در حالی اتفاق افتاد که قیمت دلار وارد فاز نزولی شده بود و از طرفی قیمت اونس طلا نمی خواست زیاد افزایش پیدا کند.

سقوط همزمان قیمت یک اونس طلا و قیمت دلار این امر منجر به کاهش ارزش ذاتی فلز گرانبهای داخلی به محدوده 12 میلیون و 390 هزار تن شد. به این ترتیب اختلاف قیمت بازار با ارزش ذاتی سکه به بالای 600 هزار تن رسید و حباب داخلی فلز گرانبها وارد محدوده 5 درصد شد.

ریسک بالا در بازار سکه

تحلیلگران بازار سکه معتقدند خرید در بازار سکه ریسکی است و بازیگران بزرگ تمایل چندانی به سرمایه گذاری در این بازار ندارند و تمایل بیشتری به سرمایه گذاری در بازار دلار به جای سکه دارند.

برخی از قماربازان نیز شرط بندی بزرگی می کنند که در صورت شکست با ضررهای بزرگ مواجه می شوند.

اما در معاملات آنلاین دیشب معامله گران قیمت سکه را برای امروز سه شنبه 23 آذر 1400 چگونه پیش بینی کردند؟

فرود قیمت سکه برای معاملات خطی

قیمت سکه دیشب در معاملات متوالی به مرز 13 میلیون تن رسید اما با مقاومت توانست این مرز پرتاب را حفظ کند. قیمت سکه وی دیشب در معاملات پشت خط 13 میلیون و 15 هزار جلد واگذار شد.

  سه دلیل اصلی کمردرد

این قیمت 55000 تن کمتر از آخرین معاملات یکشنبه شب بود. قیمت سکه در معاملات پشت صحنه شنبه شب 13 میلیون و 70 هزار تن بود.

دیدگاهتان را بنویسید