رکورد قیمت بنزین در بریتانیا همزمان با بحران اوکراین است

دیلی میل برای اولین بار گزارش داد قیمت بنزین برای اولین بار از مرز 88 گالن عبور کرد و رانندگان در کشور اکنون با قیمت خیره کننده 180 پنس در لیتر در روزهای آینده روبرو هستند.

به گزارش نسخه بریتانیایی، میانگین قیمت پمپ بنزین ها در روز گذشته 177.88 پنس بود که بر جشن های سالگرد (که هفتادمین سالگرد سلطنت در این کشور است) سایه انداخته است. به خصوص برای رانندگانی که پس از یک تعطیلات طولانی باک خود را برای بازگشت به خانه پر می کنند.

به رانندگان این کشور هشدار داده شده است که قیمت بنزین در این هفته از میانگین 180 پنی فراتر خواهد رفت. در بریتانیا هر 100 پنس برابر با یک پوند است.

شرکت RAC که یک شرکت خدمات خودرو در انگلستان اعتقاد بر این است که در پاسخ به این جهش قیمت ها، او خواستار مداخله جدی دولت شد. با رسیدن قیمت بنزین به 180 پنس در هر لیتر، پر کردن باک خودروهای خانوادگی مانند فورد فوکوس اکنون به طور متوسط ​​93.60 هزینه دارد که طبق نسخه بریتانیایی 15 درصد افزایش یافته است. این تقریباً سه ماه پیش، 10 مارس بود. در آن تاریخ قیمت این مقدار بنزین 81.12 پوند بود.

رانندگان خودروهای بزرگتر یا لوکس تر، مانند رنج روور اسپورت، اکنون باید انتظار داشته باشند که هر بار که باک خود را پر می کنند، به 187.20 پوند کاهش دهند.

رکورد قیمت بنزین در بریتانیا همزمان با بحران اوکراین است

دیلی میل نیز می نویسد: این [افزایش نرخ بنزین]این اتفاق در حالی رخ داده است که میلیون‌ها خانواده از قبل در بریتانیا تحت فشار با افزایش هزینه‌ها و قبض‌های بالای غذا و انرژی دست و پنجه نرم می‌کنند، زیرا تورم قیمت‌های فروشگاه‌ها را افزایش می‌دهد. میزبان و این افزایش شامل همه چیز از لباس گرفته تا اقلام تکنولوژیکی می شود.

  اجرای تورم طرح اصلاح یارانه ها زیر 10 درصد است

قیمت انرژی در اروپا در سال جاری پس از حمله روسیه به اوکراین به یک رکورد رسید. ماه گذشته اتحادیه اروپا با ممنوعیت 70 درصدی واردات نفت از روسیه موافقت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید