رویای خود را زندگی کنید

از یک آکادمی خلاق که می خواهیم به شما بگوییم، این آکادمی برای افرادی طراحی شده است که می خواهند زندگی خود را تغییر دهند و می خواهند مهارتی را بیاموزند که درآمدزایی داشته باشد و بتواند با آن درآمد کسب کند. یا کار.

سلام به همه هنر دوستان عزیز هرکسی که می خواهد کارآفرین شود، کسب و کار خود را دارد و مهمتر از همه تلاش می کند تا تاریخ جدیدی در زندگی کاری و حرفه ای خود ایجاد کند.

ما در مورد انگیزه ها و شعارهای تبلیغاتی صحبت نمی کنیم، می خواهیم واقعیتی را به شما بگوییم که تجربه کرده ایم، حقیقتی که از زندگی کاری ما تغییر کرده است، زندگی روزمره خود را کنار گذاشته ایم و هر روز را به یک تجربه جدید تبدیل کرده ایم. ما می جنگیم.

می خواهیم در مورد یک آکادمی خلاق به شما بگوییم، این آکادمی برای افرادی طراحی شده است که در حال حاضر در صنعت طلا و جواهر کار می کنند، حرفه ای یا آماتور، اما از درآمد و فروش خود و ناتوانی در کنترل کسری طلای خود راضی نیستند. آنها شایسته زندگی بهتر هستند و این آکادمی برای افرادی طراحی شده است که می خواهند زندگی خود را تغییر دهند و می خواهند مهارتی را بیاموزند که برای آنها پول درآورد یا افرادی که می خواهند برای رفتن به خارج از کشور پذیرفته شوند. کشور برای تحصیل یا کار است، اما تا کنون موفق نشده اند و نمی دانند چرا.

روی زبان اردوان انوش موسس و مدیر عامل مجموعهاو با رویای یک شبه پولدار شدن و علاقه شدید به مد و جواهرات شروع کرد، اما این رویای زیبا روز به روز رنگ باخت که زندگی من جدی تر و کم رنگ تر شد، مانند هر فرد مستاصل دیگری، رفتم تا حرفه ای شوم. کمک از این کلاس و تنها پاسخی که دریافت کردم این بود که اگر سرمایه و ارتباطات زیاد یا شناخته شده ای در این کلاس ندارم بهتر است وقتم را تلف نکنم!

  مجلس از واردات خودرو خارج می شود؟!

حرفه آنها منطقی بود! سرمایه زیادی نداشتم و نمی خواستم از خانواده و دوستانم کمک بگیرم و از همه مهمتر در این کلاس آشناهایی نداشتم که بتوانم با کمک آنها بازاریابی کنم و خودم را نشان دهم و ثابت کنم. و من حتی نمی خواستم ایران را ترک کنم و در رشته مهندسی مکانیک مدرک بگیرم و بعد از پنج شش سال لیسانس و دو سال فوق لیسانس از ابتدا در کشور دیگری به صورت آکادمیک ادامه دهم.

اما روش دیگری را انتخاب کردم که تاکید می کنم، سمینارهای ماهانه در دانشگاه های معتبر کشور برگزار می کنم و اکنون می توانم بگویم اقتدار گران ترین سمینار در زمینه طراحی طلا و جواهرات ایران را در کارنامه خود ثبت کردم!

مدرس دوره طراحی طلا و جواهرات با کامپیوترفروش طلا و جواهرات زرگری در دانشگاه اتحادیه طلا و جواهر، دانشگاه الزهرا و دانشگاه هنر و همچنین در چندین مدرسه و دانشکده بین المللی تدریس کرده ام. شرکت گوهر دوست ایرانی من مدیر طراحی و تولید جواهرات با همکاری برند ایتالیایی بودم.

و اکنون مفتخرم که تنها مرکز آموزشی صفر تا صد در زمینه طلا و جواهرات را در ایران ایجاد کرده ام و دسترسی به افرادی که تب کارآفرینی دارند و کسب و کار خود را در زمینه تولید و طراحی طلا راه اندازی می کنند راحت تر است. و جواهرات، بنابراین تصمیم گرفتم به علاقه مندان به کلاس طلا و جواهرات آموزش دهم.

به تدریج آموزش ها افزایش یافت و لیست دوره های ساخت و ساز و طراحی برای مبتدیان و پیشرفته به آکادمی اضافه شد و من مجبور شدم دانش آموزانم را به عنوان طراح در دفتر استخدام کنم و سپس به عنوان معلم در مدارس و حتی دانشگاه ها و یا برخی از شاگردانم وابسته شوند. از علایق شخصی آنها و جلسات مشاوره ای که به صورت انفرادی یا گروهی برگزار می کردیم به عنوان سازنده در کارگاه گالری استخدام شدند.

  گره کور "کتون هوشمند"؛ چرا ممنوعیت؟!

در دنیای طلا و جواهرات یا بهتر است بگوییم دنیای مد دنیای رنگارنگی است که امروزه با پیشینه و اعتباری که در این زمینه کسب کرده ایم با تکنولوژی، دانش و از همه مهمتر برندسازی و بازاریابی گره خورده است. هر جلسه کلاس حداقل 20 دقیقه طول می کشد من برای ورود هرچه بهتر و حرفه ای به بازار کار حرف می زنم و بحث برندینگ را می کنم و تا آخرین روزها با افتخار در همه نمایشگاه های انفرادی از تک بچه ها، تک گروهی و تک تک بچه ها حمایت و مشاوره می کنم. یاد بگیرید چگونه با ابزار ساخت دستیجواهرات بسازید و آنها را مانند برندهای بزرگ جلوه دهید کیا، پرستا، دوریس، ..بدون شک یکی از بزرگترین برندهای طلا در ایران هستند و یک روز کار شما را شروع می کنند زیرا شما دست به ساخت و طراحی زدید.

با این تفاوت که می خواهیم از تجربیات آنها و برندهای دیگر و هزاران بار استفاده کنیم تا با کمک و پشتیبانی به رویاهای خود منتقل کنیم. تیم آکادمی طلا و جواهر اردوان انوش و ما رو به خودت نزدیک کن

امیدواریم همیشه بتوانیم در کنار هم رشد کنیم و بدرخشیم.

آکادمی جواهرات اردوان انوش

دیدگاهتان را بنویسید