روشی جدید برای سرقت ماشین با بطری

سارقان و سارقان خودرو راه های مختلفی برای سرقت دارند. یکی از راه ها این است که یک بطری آب را روی یکی از چرخ های ماشین خود قرار دهید.

همه ما می دانیم که سارقان خودرو از روش های مختلفی برای سرقت خودرو استفاده می کنند. یکی از روش هایی که کمتر رایج است و بنابراین ممکن است اطلاعات کمتری در مورد آن داشته باشید این است که یک بطری روی لاستیک ماشین خود قرار دهید.

ممکن است ماشینتان را جایی پارک کرده باشید و سر کار رفته باشید. در این زمان دزد بطری را روی چرخ شاگرد داخل ماشین می گذارد که معمولاً قابل مشاهده نیست. بسیاری از افراد قبل از سوار شدن به ماشین، ماشین را به خوبی چک نمی کنند، بنابراین برای دزد آسان می شود.

بعد از اینکه ماشین خود را روشن کردید و آن را حرکت دادید، متوجه صدای عجیبی از چرخ آن طرف ماشین خواهید شد و در نتیجه در حالی که ماشین برای هدایت چرخ روشن است، بلند شده و از ماشین خارج می شوید. .

در همین حین دزد به سرعت وارد ماشین شما که احتمالا باز است می شود و در نتیجه آن را از شما می دزدد. حتی اگر ماشین شما به طور کامل دزدیده نشده باشد، دزد می تواند اشیاء قیمتی موجود در ماشین شما مانند تلفن همراه شما را بدزدد.

مهم ترین پیشنهاد برای جلوگیری از این امر این است که قبل از سوار شدن به خودرو گشت زنی سریعی در اطراف خودرو انجام دهید و در صورت برخورد با مورد مشکوک با پلیس تماس بگیرید.

  سیب؛ اولین شرکت 3 تریلیون دلاری جهان

همچنین در صورت مشاهده چیز عجیبی در خودرو و رانندگی، بهتر است هنگام بررسی ایراد، خودروی خود را خاموش کرده و درب خودرو را قفل کنید. به این ترتیب دزدان خودرو شما را رها می کنند و مشکلی پیش نمی آید.

منبع: اخبار خودرو

دیدگاهتان را بنویسید