رنگ سال 2022 ارائه شد

روند رنگ هر ساله تصادفی نیست. انتخاب رنگ برای هر سال در چند جلسه انجام می شود. در این جلسات کارشناسان حوزه رنگ و مد عوامل مختلف تاثیرگذار بر جامعه را در نظر خواهند گرفت. در نهایت با توجه به اتفاقات سال رنگ سال را انتخاب می کنند.

رنگ سال 2022 با توجه به تاثیر چندین رویداد در سال گذشته انتخاب شد. در ادامه با ما همراه باشید تا رنگ انتخابی سال 2022 توسط پنتون و عوامل موثر بر آن را بررسی کنیم.

هر سال با نزدیک شدن به سال نو میلادی، پنتون رنگ سال را اعلام می کند. این معرفی یکی از محبوب ترین رویدادها در جهان است.

پس از انتخاب رنگ سال 2022، انتظار می رود این رنگ را پشت ویترین برندهای مد و لوازم آرایشی مختلف ببینیم. به غیر از مد و لباس، صنایعی مانند دکوراسیون داخلی و مبلمان نیز تحت تاثیر انتخاب رنگ سال هستند. به طور کلی همه طرح ها بر اساس رنگ سال است.

پنتون بسیاری از پری را به عنوان رنگ سال معرفی کرد. بسیار پری به رنگ بنفش آبی تا بنفش است. در سال 2022، وفاداری و ثبات آبی با هیجان قرمز ترکیب شده است.

این رنگ جذاب و جدید پنتون خلاقیت و نوآوری را به ارمغان می آورد. زیرا پس از اپیدمی، زندگی ما تغییر کرد.

رنگ سال 2022

اکنون که از دوره ای خارج شده ایم که همه ما بسیار منزوی و خارج از جامعه هستیم و استانداردهای ما در حال تغییر است. این رنگ به ما اعتماد به نفس می دهد. همچنین روح خلاق ما را احیا خواهد کرد. بیایید این تغییرات را بپذیریم و نگاه جدیدی به زندگی داشته باشیم.

  اجرای طرح فروش تیگو و آریزو

در سال جدید، مفاهیم و استانداردهای ما در حال تغییر است و زندگی دیجیتالی و فیزیکی ما به روش های جدیدی ادغام می شود. در این عصر، طراحی دیجیتال به ما کمک می کند تا مرزهای دنیای واقعی را گسترش دهیم و دری را به سوی دنیای مجازی پویا باز کنیم. دنیایی که در آن می توانیم امکانات رنگی جدیدی را کشف و ایجاد کنیم.

با روندهای موجود در بازی، محبوبیت روزافزون متاور و جامعه رو به رشد هنری در فضای دیجیتال، پری خود رنگی را برای ادغام زندگی مدرن نشان می‌دهد و اینکه چگونه روندهای رنگی دنیای دیجیتال در زندگی عادی و بالعکس ظاهر می‌شود.

فرآیند انتخاب رنگ سال

انتخاب رنگ سال یکی از رویدادهای جذاب برای عموم مردم در سراسر جهان است. همه از سراسر جهان از این رویداد استقبال می کنند. مردم منتظر اعلام رنگ سال هستند تا بر اساس رنگ سال انتخاب خود را انجام دهند. بیش از 20 سال است که پنتون رنگ سال را با توجه به عوامل موثر بر جهان انتخاب می کند.

منبع: سعدنیوز

دیدگاهتان را بنویسید