رمز موفقیت شاخه های برتر توجه به مدیریت دانش، کار تیمی و مشتری مداری است. شعب برتر به مدیریت دانش، کار تیمی و مشتری مداری توجه دارند

در مراسم تجلیل از روسای شعب ارشد بانک گردشگری؛

قائم مقام بانک گردشگری در مراسم تجلیل از مدیران ارشد این بانک گفت: توجه به مدیریت دانش، کار تیمی و تمرکز، مشتری مداری و همدلی از عوامل موفقیت بهترین شعب بانک است. .

رمز موفقیت شاخه های برتر توجه به مدیریت دانش، کار تیمی و مشتری مداری است.  شعب برتر به مدیریت دانش، کار تیمی و مشتری مداری توجه دارند

حسین رحمتی افزود: تجلیل از سران بالاترین شعب به معنای نادیده گرفتن زحمات همکاران سایر شعب نیست، بلکه مدیران شعب بالاتر با کار تیمی و هدفمند در رتبه های بالاتر از شاخص های تعیین شده قرار می گیرند. .
وی افزود: بانک مرکزی هر ساله در همایشی با موضوع شاخص های تعیین شده به روسای شعب ارشد جوایزی اهدا می کند و هدف آن انتقال تجربیات مفید و ارزشمند و دلایل موفقیت آنها به سایر بانک های کشور است. برای ایجاد انگیزه در بانک ها.
عضو هیئت مدیره بانک گردشگری ادامه داد: توصیه می کنم حوزه های طرح و برنامه و همچنین شعب بانک، نتایج کار تیمی و عملکرد موفق بهترین شعب گزارش و به شعب دیگر منتقل شود. و اجرا شد.
رحمتی بیان کرد: بانک گردشگری همواره تلاش کرده تا با برنامه ریزی، نظارت کافی و استفاده از ظرفیت همه همکاران به نتایج موفقی دست یابد و برای ادامه این مسیر باید همکاری و همدلی در ستاد و ستاد بانک بیش از پیش افزایش یابد.
وی گفت: امروز مدیرعامل و هیات مدیره بانک گردشگری ضمن استقبال از پیشنهادات مفید و سازنده همکاران در این زمینه، سعی در رفع موانع و تسریع در کار، حذف مشاغل اضافی دارند. به این ترتیب شعب بانک گردشگری با هوشمندی و توجه جدی به نیازهای مشتریان می توانند مفید و موثر باشند.
رحمتی افزود: با توجه به حسن نام بانک گردشگری و حس خوبی که مردم به نام و نشان این بانک دارند، همه ما باید در جهت رشد و توسعه بانک تلاش کنیم و ضمن حفظ منافع سپرده گذاران و ذینفعان، آن را به ارمغان بیاوریم. به یک موقعیت مطلوب تر.”
وی گفت: ارائه خدمات مناسب، جامع و به روز به مشتریان باید همواره در بانک گردشگری ادامه داشته باشد و امیدوارم همکاران شعب بانک در کشور از ظرفیت و موفقیت روسای شعب فوق بهره مند شوند. “
معاون بانک گردشگری با بیان اینکه شورای عالی مبارزه با پولشویی ایجاد شعبه مجازی در شبکه بانکی را تشخیص داده است، گفت: داریم و اکنون ظرفیت ما به حدی است که باید تعامل خوبی بین شعب فیزیکی و مجازی وجود داشته باشد.
بر اساس این گزارش، در این لوح از روسای شش شعبه بانک گردشگری از جمله روسای بازار مبل گرگان، زاهدان، وزرا، قزوین و رئیس وقت شعبه مرکزی تبریز تجلیل شد.
در دوازدهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک ها و موسسات اعتباری کشور که توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران برگزار شد، رؤسای شعب مذکور به عنوان روسای شعب عالی انتخاب شدند.
حسن فرج الهی رئیس وقت واحد مرکزی تبریز، گلمرضا سورایی رئیس واحد گرگان و رضا گادری رئیس واحد زاهدان در دوازدهمین اجلاس سران موفق شعب کشور عنوان رئیس شعبه برتر را کسب کردند. . همچنین محمد مفتاحی رئیس شعبه بازار مبل، اکبر رحمانی رئیس واحد وزرا و داود قاسمی رئیس شعبه قزوین به عنوان دیگر روسای موفق شعب بانک های کشور انتخاب شدند.
بانک توریست دارای 100 شعبه در سراسر کشور است.

  ویدئو/ صحبت های جنجالی خداداد عزیزی; خاک بر فوتبال ما!

دیدگاهتان را بنویسید