رضا رویگری در روز تولدش چه آرزویی دارد؟

420460 222 خبر مرکزی

رضا رویگری هنرمند پیشکسوت کشورمان که مدت هاست به دلیل بیماری در خانه به سر می برد و کار نمی کند، در روز تولدش فقط آرزوی سلامتی می کند. او همچنین برای مردم کشورش با قلب خوب و وضعیت اقتصادی خوب سلامتی می خواهد.

رویگری گفت: خدا را شکر حالم خوب است. ممنون که به یاد آوردی، تنها آرزوی من سلامتی است و تا آخر عمر دست به دامان کسی نشوم. برای افرادی که در کنارم هستند آرزوی سلامتی و شادکامی دارم، امیدوارم هیچ وقت درمانده نشوند. من مردم کشورم را خیلی دوست دارم، برایشان آرزوی آرامش با وضعیت اقتصادی خوب دارم.

این بازیگر قدیمی سپس در پاسخ به این سوال که آیا پیامی برای رسیدن به مسئولان دارید؟ وی بیان کرد: از کارکنان می خواهم توجه بیشتری به هنرمندان داشته باشند. بسیاری از هنرمندان سرکوب شده اند. خیلی ها مثل من مریض می شوند و در خانه می مانند و وضعیت مالی چندان خوبی ندارند.

از مسئولان می خواهم که شبیه هنرمندان باشند. برای هنرمندی که به اینجا آمده، ناخواسته به جایی نرسیده اند که مردم آنقدر دوستشان داشته باشند. نگذارید هنرمندان مظلوم گم شوند. متاسفانه بسیاری از هنرمندان ما در سکوت جان خود را از دست می دهند.

بازیگر سریال های «مختارنامه»، «معصومیت از دست رفته» و «سلمان فارسی» درباره اینکه آیا روزهایش بهتر از گذشته شده است؟ گفت: خداروشکر از قبل بهترم. من یک فیزیوتراپیست خیلی خوب داشتم که آرام آرام حالم را خوب می کرد اما متأسفانه عصبانی شد و دیگر برنگشت.

وقتی همه برای معالجه می آیند اول می گویند ما برای عشق به شما می آییم و از نظر مالی مهم نیست، اما بعد می بینم که مبالغ کلانی می خواهند که من توان مالی آن را ندارم. امیدوارم از این به بعد احساس بهتری داشته باشم.

  ارزیابی بهترین داستانها با موضوع فرهنگ سازی مصرف کالاهای ایرانی

این بازیگر همچنین درباره حضورش در سریال «جزیره» به کارگردانی سیروس مقدم که برای پخش از شبکه نمایش خانگی ساخته شده است، توضیح داد: اخیراً جلوی دوربین آقای مقدم رفتم و نقش کوچکی را بازی کردم اما خیلی کوتاه بود.

راستش من بعد از مختار هیچ چیز را دوست ندارم. اعتراف می کنم که شرایط بدنی من مثل قبل نیست، اما دوست ندارم برنامه های خیلی کوتاه داشته باشم. یکی دو پیشنهاد دیگر برای بازی داشتم، اما آنها را دوست ندارم و در شأن من نیست چون خیلی کوتاه است.

رویگری در پایان در پاسخ به اظهارات خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه خدای ناکرده 120 ساله می شوی، با مهربانی گفت: نه دخترم، خدا را شکر 120 سال نمی خواهم، اما اگر قرار است بروم. برای ادامه یک سال عذاب بیشتر، بیشتر نمی خواهم.»

وقتی سلامتی نباشد زندگی خوب نیست، اما اگر سلامتی وجود داشته باشد دوست دارد زندگی نوح را داشته باشد. سلامتی که خوب نیست فایده ای ندارد. سلام مرا به مردم عزیز کشورم برسانید، من آنها را بسیار دوست دارم، برای من دعا کنند.

رضا رویگری متولد ۵ دی ۱۳۲۷ در تهران است. او بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و خواننده بلغارستان است. او به طور فعال در حرفه نقاشی نیز حضور داشت. رویگری قبل از سکته در سینما و تلویزیون فعال بود و پس از درمان بیشتر در خانه استراحت کرد و در حال درمان بود.

«مختارنامه»، «سالهای مشروطه»، «معصومیت از دست رفته»، «مدینه»، «میراث»، «دارا و ندار»، «شتاب کجاست»، «برو بیا محله»، «آقا و خانم. سنگی، تنها لیلا، سه، پنج، دو و یکی از سریال هایی هستند که این هنرمند در آن ایفای نقش کرده است.

  هنر؛ این هوا و شهوت است!

دیدگاهتان را بنویسید