رسیدگی به تخلفات مراکز مراقبت از معلولیت

رئیس سازمان خیریه کشور درباره برخورد نامناسب با معلولان در برخی مراکز نگهداری که گاهی اخبار آن منتشر می شود، گفت: با تخلفاتی که در مراکز نگهداری معلولان صورت می گیرد، سروکار داریم.

جامعه 24 – علی محمد قدری با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر برخورد نامناسب با معلولان در برخی مراکز نگهداری گفت: سازمان مددکاری اجتماعی بر خدماتی که ارائه می دهد نظارت دارد. گاهی اوقات می بینیم که مسائل مربوط به اختلال در مراکز مراقبت از معلولیت مطرح می شود. سازمان اجتماعی در تلاش است با تخلفات صورت گرفته در بخش خدمات مراکز نگهداری از افراد دارای معلولیت برخورد کند.

وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا مشکلات معلولان را در این مراکز پیگیری کنیم. از رسانه ها نیز تقاضا داریم در این موضوع همراه ما باشند تا بتوانیم به صورت شفاف به این گونه موضوعات بپردازیم. بهزیستی همیشه سعی می کند پشت سر مردم باشد و از مردم زیر پوشش خود حمایت کند.

قدری در ادامه در خصوص برنامه حمایت از NGO های سازمان خود اظهار داشت: بهزیستی یکی از سه رکن اعطای مجوز به NGO ها و موسسات مشابه است. این سازمان شبکه ای در حوزه های تخصصی دارد و شبکه ملی نابینایان، ناشنوایان، بیماران روانی مزمن و مشکلات اجتماعی در حوزه توانبخشی را برنامه ریزی کرده است.

2022-07-29 06:38:14

  بازار سهام سبز شد

دیدگاهتان را بنویسید