رد شدن امید یحیی برای جذب بازیکن توسط استقلال!

در شرایطی که فرآیند جذب کاسیانو هنوز به نتیجه نهایی و احتمال حضور آن مهاجم نرسیده است پرسپولیس بله، طبق درخواست یحیی گل محمدی، مدیران باشگاه به دنبال مهاجمی هستند که بتواند نیازهای خط حمله این تیم را برطرف کند. باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب کریم است انصاری فرد زنده تنها گل تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه؛ مهاجم اردبیلی سابق پرسپولیس که مدت هاست خارج از ایران فوتبال بازی می کند و حالا بازیکن آزاد محسوب می شود. آزادی کریم باعث شد پرسپولیس به این انتقال امیدوار شود و شرایط او را زیر نظر بگیرد تا پیشنهاد سرخ ها را بپذیرد.

تلاش باشگاه پرسپولیس برای این انتقال و مذاکرات از 3 روز پیش آغاز شد اما انصاری فرد پاسخگوی تماس های مدیران باشگاه نبود. در مورد انصاری فرد گفته می شود در شرایط فعلی تمایلی به بازگشت به لیگ ایران ندارد و در فوتبال اروپا و تیم دیگری در یونان به بازی ادامه خواهد داد. با این حال پرسپولیسی ها در تلاش برای تماس با این بازیکن هستند اما حالا برای تماس با کریم دچار مشکل شده اند. جالب اینکه چندی پیش باشگاه استقلال برای جذب انصاری فرد به این بازیکن پیام داد اما کریم به پیشنهاد آنها پاسخ منفی داد و گفت به دلیل سابقه حضورش در پرسپولیس حاضر به پوشیدن پیراهن استقلال نیست.

    رد شدن امید یحیی برای جذب بازیکن توسط استقلال!

سایت یونانی نوا اسپورت روز گذشته در گزارشی به این موضوع اشاره کرد که انصاری فرد با وجود دریافت پیشنهادات متعدد از باشگاه های ایرانی از جمله پرسپولیس، تمایلی به بازگشت به کشورش ندارد. این مهاجم آاک به دنبال تیمی برای بازی در اروپا یا خود یونان است. نوا اسپورت در حالی این گزارش را منتشر کرد که انصاری فرد مدت هاست گفته بود به دلیل شرایط خانوادگی نمی تواند به ایران بازگردد. همسر او یونانی است و کریم ترجیح داد فوتبال اروپا را ترک نکند.

  تاج نرفت، تهدید ویروس کریمه کنگو آغاز شد.

حالا اما انصاری فرد جایگاه ویژه ای دارد. او جایگاه خود را در تیم ملی از دست داده است و در فاصله 4 ماهه تا جام جهانی شاید بازگشت به لیگ ایران و پوشیدن پیراهن پرسپولیس شرایط را برای این بازیکن تغییر دهد. باید دید پس از قبول پیشنهاد پرسپولیس چه تصمیمی برای آینده اش خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید