رحمتی: ما در زمین نباختیم

سیدمهدی رحمتی بعد از شکست تیم فوتبال آلومینیوم منسوجات در برابر پایان جام حذفی وی گفت: ابتدا باید از همه هواداران عزیزی که به اینجا آمدند و شرمنده آنها شدیم عذرخواهی کنم. با تشکر از کارکنان کارخانه و کارگران زحمتکش و سایر کارکنان که یک هفته از ما حمایت کردند. فکر می کنم همه مرا می شناسند و دوست دارم همیشه صادق باشم. ما امروز در زمین بازی نباختیم. تبریک به مردم خوب استان مازندران و رضا حدادیان که در این شرایط سخت اقتصادی دست به کار هستند.

وی ادامه داد: ببینید قبل از بازی چه بر سر تیم ما آمده است. در رختکن ما قفل بود و بیش از 20 دقیقه پشت در ماندیم. چند نفر وارد رختکن ما شدند و در را قفل کردند. با ورود تیم حریف در رختکن باز شد. خیلی جالبه!

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: حیف از مسئولانی که این دیدار را برگزار کردند. حالا فهمیدم، آنها نمی‌خواستند بازی اینجا برگزار شود، چون فرصت نداشتند. ما موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم و از بازیکنانم تشکر می کنم.

    رحمتی: ما در زمین نباختیم

رحمتی افزود: در فوتبال ما هرکسی این کار را انجام دهد موفق می شود اما من می گویم عمر این اتفاقات کوتاه است چون مردم می بینند و می شنوند. اگر فرصت داشتیم برنده می شدم و باز هم از بازیکنانم تشکر می کنم. تماشاگران سرمایه فوتبال ما هستند و از آنها تشکر می کنم. امیدوارم از ما حمایت کنند چون راه زیادی در پیش داریم.

  وام مسکن را دوباره افزایش دهید!

دیدگاهتان را بنویسید