رامین پرچمی بیمار است به او زندگی جدیدی بدهید

414229 349 خبر مرکزی

برخی از هنرمندان تئاتر و سینما تصمیم به احیای رامین پرچمی دارند، بازیگری که مدتی است حضورش کمرنگ شده است.

بسیاری از متولدین دهه 50 و 60 بازی رامین پرچمی را در چندین اثر به یاد ماندنی به یاد دارند، اما او نیز مانند بسیاری از همکارانش کم توجهی و ظلم را در فضای هنر تجربه کرده است و اینجاست که حضور او چند ساله کم است. گاهی به دلیل مشکلاتی از جمله مالی طعم زندان را هم می چشید.

چنین وضعیتی البته برای این بازیگر جای خوشحالی ندارد و همین وضعیت ناخوشایند رامین پرچمی باعث شد تا برخی از دوستان و همکارانش آستین بالا بزنند و برای همراهی با دوستشان، نمایشنامه خوانی ترتیب دهند.

آنها نمایشنامه معروف “چه کسی از ویرجینیا وولف می ترسد” اثر ادوارد آلبی را انتخاب کردند که خوانش آن برای 13 نوامبر برنامه ریزی شده است.

مهتا محدث مدیر این نشست نمایشنامه خوانی در این رابطه می گوید: برای بهبود وضعیت رامین پرچمی عزیز این نشست نمایشنامه خوانی را برگزار می کنیم. این نمایشنامه با دقت و شیدایی انتخاب شده است و با تلاش فراوان توسط هنرمندان خوانده می شود.

وی ادامه می دهد: برای اجرای این برنامه با بسیاری از دوستانی که در این کار همراه ما هستند تماس گرفتیم اما بسیاری از آنها در مورد کار و مشکلات خود صحبت کردند و دعوت ما را نپذیرفتند و دوستانی مانند خانم میترا حجار و حاتره اسدی و آقایان حامد کاملی پیشنهاد همکاری تا حد امکان با برنامه را به گرمی پذیرفت و نقش نمایشنامه خوانی را بر عهده گرفت.

  تصاویر / دفن و دفن فرزند شهید سوخته

محدث تاکید می کند: بزرگترین هدف ما بازگشت رامین پرچمی عزیز به عرصه هنر است. به همین منظور تعداد زیادی از دوستان این کارگردان را به تماشای مجدد آن دعوت کردیم.

او در این نمایش نقش «نیک» را بازی می کند و بسیار مسلط است. حیف است که چنین استعداد بی تفاوتی را نادیده بگیریم.

او امیدوار است که این برنامه به رامین پرچمی جان تازه ای بدهد.این اتفاق به صورت گروهی می افتد که تجربه بسیار شیرینی است.

محدث می‌گوید: فضای یک اثر هنری سختی‌های زیادی دارد و گاهی هنرمندان در این سختی‌ها فراموش می‌شوند، اما چه خوب است که همیشه برای کمک به هم پیشقدم باشیم و کنار هم باشیم و روحیه خوبی پیدا کنیم، همانطور که رامین پرچمی پس از آن با حضور در تمرینات این نمایش، وضعیت او بسیار بهتر شده است.

نمایشنامه «چه کسی از ویرجینیا وولف می ترسد» نوشته ادوارد آلبی، ترجمه سیامک گلشیری و کارگردانی مهتا محدث با همکاری تالار شهرزاد در دو نوبت 22، 27 و 30 آبان ماه خوانش می شود.

میترا حجار، حاتره اسدی، حامد کمیلی به همراه رامین پرچمی کارت های این نمایش را خواندند.

دیدگاهتان را بنویسید