رامبد جوان در «خنده شو 3» همه را ناامید کرد!

421051 145 خبر مرکزی

رقابت 20 شرکت کننده از «خنده شو 3» پنجشنبه شب در مرحله اول به پایان رسید. 12 شرکت کننده منتظر رای مردم هستند و چهار شرکت کننده با رای داوران به مرحله بعد راه یافتند. یکی از اتفاقات جدید در فصل سوم حضور فینالیست های دو دوره قبلی این مسابقات به عنوان مربی شرکت کنندگان در «خنده شو 3» است.

علاوه بر یزدان فتوحی معروف به سریال خنده بازار، سه مربی دیگر مجید افشاری، میثم درویشان پور و اباطالب حسینی از فینالیست ها و برندگان خنده شو 1 و 2 هستند. حضور آنها به عنوان مربی چه تاثیری بر کیفیت عملکرد شرکت کنندگان داشت؟

موضوعات تکراری

فائزه جمشیدی آخرین شرکت کننده در آخرین شب مرحله اول «خنداننده شو» برای اجرای خود به موضوع تکراری و کلیشه ای خواستگاری متوسل شده بود و استندآپ او درباره نبود خواستگار و خواستگار فراری بود. خانه ها عملکرد او نتوانست نظر مثبت داوران را جلب کند و مورد انتقاد قرار گرفت.

غرفه امیرمهدی ژوله این شرکت کننده را «آنتی ژن» خطاب کرد و رامبد جوان نیز به عملکرد او انتقاد کرد. با توجه به واکنش های کلی مخاطبان در فضای مجازی، آنها نیز با داوران موافق بودند. امیرمهدی ژوله در سومین شب مسابقه با انتقاد از اجرای یکی از شرکت کنندگان به دلیل استفاده از مضمون تکراری شوخی با والدین و خانواده، خاطرنشان کرد: مشکل بسیاری از اجراها همین است.

انتخاب نادرست مربیان

به نظر می رسد کیفیت پایین تم و شوخی های برخی از اجراهای «خنده شو 3» بی ارتباط با انتخاب لباس ها نبوده است. در فصل اول «خنده ها» رامبد جوان، شقایق دهگان، اشکان خطیبی و حسن معجونی به مربیگری شرکت کنندگان و همچنین قضاوت مسابقه پرداختند.

  قرص کرونا تایید شد!

در فصل دوم مسابقه علاوه بر جوان و خطیبی، پانته آ بهرام و فرهاد آیس به عنوان مربی و داور در «خنده» اضافه شدند، اما در فصل سوم به شرکت کنندگان فینالیست ها و برندگان اول و دوم محول شد. “خنده 1 و 2”.

اگرچه در دو دوره قبلی مسابقات نیز شاهد اجرا و اعتراضات بدی بودیم، اما بدون شک راهنمایی شرکت کنندگان از سوی مربیانی که داور هم بودند، با توجه به معیارهای خود و تعریفی که از استندآپ داشتند، بر کیفیت متن، جوک ها تأثیر مثبت داشت. و انتخاب موضوعات

به نظر می رسد انتخاب نامناسب مربیان در فصل سوم «خنده شو 3» در مرحله اول این رقابت ها شوخی ها و سوژه های زیادی را به همراه داشت تا باعث تعجب داوران نشود و انتظارات مخاطبان به اندازه کافی برآورده نشد. . می دانیم که هنگام اجرای استندآپ، 100 درصد نتیجه را نمی توان خوب یا بد دانست، مربوط به عملکرد مربی است و عوامل مختلفی را شامل می شود که البته نمی توان سهم او را انکار کرد.

منبع: روزنامه خراسان

دیدگاهتان را بنویسید