راز مرگ مرد جوان؛ خودکشی یا همسر؟!

418705 698 خبر مرکزی

زن متهم به قتل شوهرش این اتهامات را رد کرده و مدعی است شوهرش خودکشی کرده است. یعنی در حالی که نتیجه تحقیقات مقدماتی و کیفرخواست علیه وی تنظیم شده است.

پنج سال پیش زنی با پلیس تماس گرفت و از مرگ شوهرش خبر داد. این زن که با اورژانس نیز تماس گرفت، گفت که نمی داند چه اتفاقی برای همسرش افتاده است.تحقیقات با انتقال جسد به پزشکی قانونی آغاز شد.

زن جوانی به نام مرسدس به پلیس گفت وقتی کارش تمام شد شوهرش را پیدا کرد. او گفت: شوهرم سیاوش از سر کار آمد. من و دخترم با هم در خانه بودیم. شام خوردیم و شوهرش گفت بی حال است و می خواهد استراحت کند.

بعد از مدتی چون شوهرم بیدار نشد و تکان نخورد به سمتش رفتم و وقتی پتو را برداشتم دیدم بدنش سرد است و کف از دهانش بیرون می آید. من بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم و سپس به پلیس اطلاع دادم.

در حالی که این زن مدعی است نمی داند چرا و چگونه شوهرش مرده است، والدین شوهرش از او شکایت می کنند و ادعا می کنند که عروسشان در قتل دست داشته است. آنها گفتند: عروس و پسرمان با هم دعوا کردند و به خاطر همین دعوا بارها با هم دعوا کردند و ما معتقدیم که او در قتل پسرمان دست داشته است.

این اظهارات پس از آن بیان شد که پزشکی قانونی اعلام کرد این جوان بر اثر بلع سیانور جان خود را از دست داده است. زمانی که مرسدس با اتهامات پدرشوهر و مادرشوهرش مخالفت کرد، قتل شوهرش را انکار کرد، اما اعتراف کرد که با شوهرش مشاجره داشته است.

  واکنش سازمان محیط زیست به قتل محیط بان نجفی

من و شوهرم از سال های اول زندگی مشترکمان با هم اختلاف داشتیم و به جایی رسیدیم که چند بار تسلیم شدیم و مچ همدیگر را گرفتیم، اما آنقدر از شوهرم متنفر نبودم که بخواهم بکشم. او گفت.

زمانی که ماموران تلفن همراه مرسده را بررسی کردند، متوجه شدند که او در روز حادثه 12 بار با پزشک مرد تماس گرفته است. دکتر مرد ادعا می کند که مرسدس در قتل شوهرش دست نداشته و رابطه او با مرسدس یک تجارت است.

دکتر گفت: “من باید برای مرسدس کار پیدا می کردم و رابطه من با این زن فقط یک شغل بود و اگر خلاف این را بگوید، اصلا درست نیست.” وقتی پلیس در مورد زندگی سیاوش تحقیق کرد، متوجه شد که او فردی زنده است که هیچ نشانه ای از افسردگی یا شیدایی ندارد، بنابراین امکان خودکشی وجود ندارد.

یکی از دوستان سیاوش به مأموران گفت: «سیاوش خیلی بامزه و سرحال بود. او انرژی زیادی داشت و روز حادثه با هم به فوتبال رفتیم و خیلی بازی کردیم. سیاوش همیشه می خندید و خیلی بامزه بود. «هیچ اشکالی در کار یا دوستی او وجود نداشت که باعث شد به او شک کنیم.

پلیس تحقیقات از یکی از دوستان سیاوش را متوقف کرد و دوستان دیگر از او بازجویی کردند. همه آنها تأیید کردند که آن مرحوم همیشه یک فرد قابل اعتماد و موفق در زندگی خود بوده و زندگی را بسیار دوست داشته است.

یکی از دوستان سیاوش می‌گوید: «سیاوش به دخترش علاقه زیادی داشت و به همین دلیل با همسرش زندگی می‌کرد. البته می‌دانم که خیلی به او خوش می‌آمد، زیرا در زندگی شخصی‌اش خیلی ناراحت بود، اما اصلاً به خودکشی فکر نمی‌کرد.»

  تشکیل کارگروه تحقق اهداف شعار سال «تولید، دانش بنیان، اشتغالزایی» در بانک رفاه اجتماعی.

پدر و مادر متوفی نیز با تایید این موضوع گفتند: عروس ما چندین بار به پسرمان خیانت کرد و پسرمان با این موضوع کنار آمده بود. مرد تحمل خیانت را بسیار سخت دید، اما به تنهایی توانست آن را حل کند. «می دانستیم که همسرش با ضرب و شتم و آزار فرزندمان قصد دارد او را ناامید کند، اما سیاوش زنده بود و اصلاً به فکر خودکشی نبود.

مرسده گفت: «من شوهرم را نکشتم و رابطه من با دکتر همانطور که گفتم یک رابطه کاری بود. در زندگی شخصی من هم نبود. البته من از رابطه ام با دکتر به شوهرم نگفتم چون سیاوش مرد شکاکی بود.

چند بار مچ دستمان را گرفتیم و هیچ کدام دیگری را باور نکردیم. «من و سیاوش به خاطر دخترمان به این زندگی ادامه دادیم و می‌دانستیم که بعد از بزرگ شدن دخترمان بالاخره از هم جدا می‌شویم و در این مشکل شریک بودیم.

متهم ادامه داد: شب حادثه شوهرم به خانه آمد و بعد خیلی سریع خوابش برد. گفتم چرا اینقدر زود میخوابی؟ او گفت: حالم خوب نیست و می‌خواهم استراحت کنم، زیرا هر بار که به فوتبال می‌رفت خیلی خسته برمی‌گشت. فکر می‌کردم خوابش خسته است و نمی‌دانستم که قرار است خودش را بکشد.

او گفت: “من و دخترم از غذایی که شوهرم خورده بودیم، اگر سمی بود، باید مشکل داشتیم. وقتی مشکلی نداشتیم، به این معنی بود که او خودکشی کرد.”

اظهارات این زن زمانی بیان شد که کارآگاهان مرسدس را به قتل همسرش متهم کردند، با توجه به تیرگی روابط زوجین، وضعیت مقتول و اینکه سیانور بلافاصله او را کشته است و همچنین اطلاعات دیگری که از زندگی شخصی این زوج دریافت کرده بودند.

  قیمت هر کیلوگرم مرغ 80 هزار تن است؟!

به این ترتیب بازپرس حکم مجرمیت را صادر کرد و در نهایت برای متهم کیفرخواست تنظیم شد و مرسدس به زودی در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران به اتهام قتل همسرش محاکمه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید