راز قتل با تهدید هم اتاقی فاش شد!

420904 456 خبر مرکزی

مرد جوان وقتی چهار سال پیش پس از درگیری با هم اتاقی خود راز جنایتی را که مرتکب شده بود فاش کرد، نمی دانست گرفتار قانون شده است.

هفتم آذرماه 96 یک درگیری خونین در یکی از خیابان های تهرانپارس به بازپرس قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم گزارش شد.

پس از این گزارش تحقیقات آغاز شد و تیم جنایی به یک سرویس تلفن همراه مراجعه کردند که در این حادثه دو نفر مجروح و یک مرد جوان جان باخت.

صاحب فروشگاه در تحقیقات اولیه به تیم جنایی گفت: در داخل مغازه بودم که جوانی به نام سهراب برای تعمیر تلفن همراهش وارد مغازه شد. قبل از شروع کار، وقتی هزینه تعمیر گوشی را به او گفتم، گفت که مبلغ تعمیر را 5000 تن از همه جا بیشتر کرده ام. من هم گفتم اگر جای ارزان تری بروید.

ما بر سر این موضوع دعوا کردیم و با وساطت اهالی و کسبه درگیری موقتاً پایان یافت. اما دقایقی بعد سهراب و چند نفر از دوستانش به فروشگاه من حمله کردند و من از دوستانم کمک خواستم. دعوا بالا گرفت و ما با چوب و چماق دعوا کردیم.

در همین حال یکی از دوستان سهراب به نام بهنام آرش به سه تن از دوستانم چاقو زد اما یکی از دوستانم بر اثر شدت جراحات و خونریزی جان باخت.

بدون هیچ ایده ای فرار کن

پس از اظهارات مغازه دار، تحقیقات شاهدان و نظارت بر دوربین های مداربسته مغازه، کارآگاهان به فیلمی دست یافتند که صحنه تصادف مرگبار را نشان می داد.

  قیمت خودروهای سایپا، پراید و تیبا امروز دوشنبه 24 آبان 1400.

در این فیلم مشخص شده است که آرش سه مرد را با چاقو زخمی کرده و از محل متواری شده است. با احراز هویت متهم تیمی از بازپرسان اداره دهم پلیس آگاهی وارد عمل شدند اما مرد جوان همزمان با جنایت از محل متواری شد و اثری از وی نبود.

او تهدید به قتل می کند

تحقیقات برای دستگیری قاتل فراری از آذرماه 96 ادامه داشت اما هیچ ردی از متهم به دست نیامد تا اینکه چند روز پیش مرد جوانی وحشت زده به کلانتری پردیس رفت و از هم اتاقی اش به دلیل تهدید به قتل شکایت کرد.

مرد جوان گفت: مدتی است با هم اتاقی ام اما او آدم شروری است و مدام درگیری ایجاد می کند تا اینکه دیروز با هم دعوا کردیم و خیلی جدی به من گفت اگر دست از کار نکشی مثل یک جوان می شوی. چهار سال پیش تهران دارم می کشم.

اول فکر کردم شوخی می کند اما چند بار تکرار کرد و آنقدر جدی گفت که من خیلی ترسیدم. بنابراین تصمیم گرفتم پرونده را با پلیس در میان بگذارم. پس از شکایت مرد جوان از هم اتاقی اش، پلیس در محوطه دانشگاه موضوع را به اطلاع پایتخت رساند.

هویت جعلی متهم

بدین ترتیب کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت پس از مشاوره قضایی با بازپرس محمد وهابی راهی پردیس شدند و مرد جوان را دستگیر کردند.

پس از انتقال به پلیس آگاهی تهران، در تحقیقات مشخص شد این مرد با هویت جعلی منزلی اجاره کرده است که هویت واقعی وی شناسایی و مشخص شد که او آرش قاتل پرونده در تعمیر موبایل است. فروشگاه تلفن راه اندازی می شود و با یک کارگر زندگی می کند.

  ویدیو / خبر ازدواج پیمان جمشیدی توسط سام درخشانی

آرش چهار سال است که از تلفن همراه یا کارت بانکی خود استفاده نکرده است تا توسط پلیس ردیابی نشود. به این ترتیب تحقیقات در خصوص این پرونده با شناسایی متهم ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید