راز دزدی رویا را کشف کنید

423090 350 خبر مرکزی

داماد که در خواب صحبت می کرد راز سرقت یک میلیارد دلاری خود از خانه پدرشوهرش را فاش کرد. اواخر سال گذشته مردی میانسال با پلیس تماس گرفت و از دزدی دلار و طلا شکایت کرد، وقتی دلار رشد کرد سود خوبی می گیریم.

دلارها و طلاهای همسرم را در کشوی کوچکی در رختخواب نگه داشته بودیم. چند روزی از خانه خارج شدیم و وقتی برگشتم با شکسته شدن در و سرقت دو میلیارد طلا و دلار مواجه شدم.

شواهد از دزد

تحقیقات برای شناسایی سارق یا سارقان با شکایت مرد میانسالی آغاز شد. اگرچه متهمان با شگردهای خرابکارانه وارد در شدند و به نظر می رسید سرقت از سوی افراد غریبه باشد، اما سرقت طلا و دلارهای سرمایه گذاری شده این احتمال را برای تیم تحقیقاتی ایجاد کرد که سرقت ها توسط یکی از آشنایان انجام شده است.

تحقیقات برای افشای سرقت میلیاردی ادامه دارد اما هیچ ردی از سارق به دست نیامده است تا اینکه چند روز پیش دختر شاکی به پلیس آگاهی رفت و هویت سارق را فاش کرد.

او می گوید: «شوهرم مدت هاست عادت عجیبی دارد. اول فکر کردم اشتباه کرده اما بعد متوجه شدم که حرفش در خواب واقعی است. چند ماه بعد از غارت خانه پدری، وضعیت مالی همسرم به یکباره بهتر شد. ماشین بخر و پول خوبی خرج کن.

زن جوان ادامه داد: چند بار از او پرسیدم پول را از کجا آورده ای که پاسخ داد خودرو را قسطی خریده و شرکتی که در آن کار می کند به او وام داده است. حرف های او را باور می کردم تا اینکه اخیراً متوجه شدم که شوهرم مدام در رویاهایش از دلار صحبت می کند.

  کاپیتان پرسپولیس همچنان پایگاه خبری افکارنیوز است

من تا اوایل توجه نکردم، یک شب که خواب بودم، بالای سرش نشستم و به حرف های او گوش دادم، بعد متوجه شدم که او دزد خانه پدری من است.

اخراج از شرکت

با شکایت زن جوان، شوهرش به عنوان اولین مظنون این پرونده دستگیر شد. وی در تحقیقات انجام شده به سرقت اعتراف کرد و گفت: من به تازگی ازدواج کرده بودم و به دلیل اپیدمی کرون شرکتی که در آن کار می کردم در حال بازنشستگی است.

از آنجایی که تازه ازدواج کرده بودم و شرایط مالی بدی داشتم، برای یافتن شغل به هر دری زدم، اما نتوانستم. نمی خواستم به همسرم بگویم که بیکار هستم، در همین زمان بود که از خرید دلار از پدرم مطلع شدم و او ناخواسته مخفیگاه طلا و دلار را فاش کرد.

وسوسه شدم به همکارم بگویم که او هم مثل من بیکار است و با هم نقشه سرقت را انجام دادیم و خانه را خراب کردیم تا کسی متوجه نشود تا دزد شبیه غریبه شود.

متهم ادامه داد: بعد از سرقت تا مدتی دست به دلار و طلا نزدیم اما کم کم شروع به خرج کردیم. سهم من باید بیشتر از دزدی بود.

اما همکارم گفت که باید به طور مساوی تقسیم شود و من را تهدید کرد که اگر این تقسیم بندی یکی نیست، ماجرا را در نامه ای ناشناس می نویسد و به پدرشوهرم منتقل می کند. این باعث ترس و اضطراب من شده بود و شبی که بالاخره خودم را فاش کردم، کابوس‌ها و صحبت‌هایی دیدم.

به گفته داماد جوان، همدست وی نیز با دستور قاضی دادسرای ویژه سرقت دستگیر شد و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

  ترامپ خواستار ترور رئیس جمهور ونزوئلا شده است

دیدگاهتان را بنویسید