رئیس پلیس کلانشهر: در بحث عفاف و حجاب با لگد و تیراندازی کوتاه نخواهیم آمد

جامعه 24، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه روند رفتار ماموران در موضوع امنیت اخلاقی رصد و اصلاح می شود، گفت: موضوع برخورد با حیا و حیا یک موضوع فرهنگی است که می طلبد سایر سازمان ها و نهادها در این زمینه تلاش کنند. این زمینه.”

سردار حسین رحیمی در جلسه توجیهی ماموران پلیس امنیت عمومی گفت: دشمنان با تمام وجود حجاب و عفاف را مورد تعرض قرار می دهند و تمام تلاش خود را برای جایگزینی آن با فساد، فحشا و بدحجابی به کار بسته اند. این امر از سالیان دور وجود داشته است و دشمنان اسلام از دیرباز به دنبال حیا و تضعیف روحیه جامعه و مردم بوده اند تا جایی که امام حسین (ع) به خاطر احیای فریضه امر به معروف و نهی از آن کشته شد. که شر است و خاندانش حضرت به اسارت رفتند.

وی افزود: امام حسین (ع) شهید امر به معروف و نهی از منکر بود و با قیام و شهادت خود نشان داد که باید تا پایان عمر و با تمام وجود در اقامه فرایض دینی ایستاد و تلاش کرد. قدرت او

فرمانده انتظامی کلانشهر با اشاره به اینکه ترویج فساد، فحشا و بی قانونی نقطه شروع انحطاط و قهقرایی جامعه است، گفت: با نگاه مثبت برای اقامه فریضه امر به معروف و نهی از منکر وارد عمل شده ایم. با بهره گیری از عناصر متعهد و برگزاری کلاس های آگاهی بخشی، با اقدامات فرهنگی و مثبت، ضمن انجام امر به معروف و نهی از منکر، تلاش کرده ایم جامعه هدف خود را در جریان توطئه های دشمنان در بحث حیا و حیا قرار دهیم.

  قرارداد مجیدی با اتحاد به پایان رسید!

بیشتر بخوانید: تنگ شدن فضای اجتماعی به ناآرامی اجتماعی منجر می شود


شکایت از عدم مشارکت نهادهای ولی امر در امر عفاف و حجاب

رحیمی با گلایه از عدم تعهد دستگاه های ولی امر در امر ترویج عفاف و حجاب گفت: ما با تلاش دشمنان برای مقابله با این تکلیف مخالفیم و از فتنه و سرکشی دشمنان و مزدورانشان کوتاه نخواهیم آمد. مرگ همیشه برای همسایه نیست، باید بدانیم که مسئله حجاب و عفاف برای داشتن جامعه ای سالم ضروری است و همه باید برای رسیدن به جامعه مطلوب تلاش کنیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه غلط املایی وجود ندارد، گفت: در انجام ماموریت های پلیسی، راهنمایی و رانندگی و امنیت اخلاقی، سهل انگاری و بی احتیاطی ممکن است رخ دهد. رعایت شأن و منزلت شهروندان در تمامی مأموریت ها لازم و ضروری است. تاکید ما همواره بر احترام به احترام همشهریان گرامی بوده است.

وی تصریح کرد: در بررسی های انجام شده شاهد بودیم که عده ای با سناریوی قبلی با درگیری با عوامل گشت امنیت اخلاقی سعی در به چالش کشیدن این حوزه حساس داشتند.

مبارزه با شرم با قدرت ادامه دارد

رحیمی با اشاره به ادامه ماموریت های پلیس امنیت اخلاقی با اختیارات لازم برای مقابله با بد اخلاقی، گفت: با تدبیر، هوشیاری و تعهد در عرصه حفظ ارزش های اسلامی از جمله عفاف و حجاب تلاش می کنیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه روند رفتار ماموران در موضوع امنیت اخلاقی رصد و اصلاح می شود، گفت: موضوع برخورد با حیا و حیا یک موضوع فرهنگی است که می طلبد سایر سازمان ها و نهادها در این زمینه تلاش کنند. این زمینه.”

  چرا کباب را با سماق می خوریم؟!

2022-07-25 07:28:09

دیدگاهتان را بنویسید