رئیس سازمان سنجش استعفا داد

ابراهیم هدی با انتشار نامه ای رسمی از ریاست سازمان سنجش آموزش کشور استعفا داد.

متن نامه خدایی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور که در سایت این سازمان منتشر شده به شرح زیر است:

«همکاران محترم سازمان سنجش، همه شما عزیزان به اهمیت و جایگاه این سازمان واقف هستید. اگر نظام دانشگاهی کشور را با مزرعه یا کارخانه مقایسه کنیم، سازمان سنجش آموزش کشور بذرهای مناسب در این زمینه و مواد اولیه این کارخانه عظیم را با رعایت عدالت آموزشی و قوانین بالادستی معرفی و عرضه می کند.

نمونه آن ورود و توزیع دانشجویان از طبقات و قومیت های مختلف از تمامی شهرها و روستاهای کشور در دانشگاه هاست. کسانی که بدون شعار و اغتشاش و هرج و مرج برای عشق به میهن و نظام جمهوری اسلامی تلاش کرده و می کنند، از ته دل می دانند که هر دستاورد کشور عزیزمان با اندوه و سکوت بسیار به دست آمده است. درد

سازمان سنجش با بیش از نیم قرن تجربه و جلب اعتماد عمومی مردم فهیم و دقیق ایران، یکی از سازمان های مورد اعتماد افراد با سرمایه اجتماعی بالاست.

حدود 9 سال و 6 ماه پیش که مسئولیت سازمان من از طریق سلسله مراتب اداری واگذار شد، می توانم بگویم که با کمک شما توانستیم برای بیش از 40 میلیون نفر آزمون ورودی، حرفه ای و کار را با برنامه ریزی دقیق تری ارائه دهیم. برگزاری منظم و حضور بیش از 12 میلیون نفر از مستحقین کشورمان به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی.

بی‌تردید دوست و دشمن به پیشرفت‌های چشمگیر کشور در علم و فناوری پی می‌برند و این امر بدون ورود افراد شایسته علم و دانش به آموزش عالی امکان‌پذیر نبود.

  160 دفتر خدمات بانک D در مراکز بنیاد شهید ایجاد می شود

این اقدام سهم ناچیز ما در خدمت به کشور است، هرچند عده ای نمی دانند و نمی فهمند، پروژه آزمون با فشردن کلید انجام نمی شود، بلکه با تلاش شبانه روزی، برنامه ریزی دقیق و منظم انجام می شود. در سال 1400 بیش از 170000 رهبر از سراسر کشور در این آزمون شرکت کردند.

همه این فعالیت ها افتخارآمیز و از عشق به کشور و خدمت به کشور است. مطمئنم به لطف خداوند این عشق تا آخرین نفس های من ادامه خواهد داشت.

تغییر دولت و حق طبیعی دولت جدید برای ایجاد تغییرات مدیریتی با توجه به لزوم تکمیل فرآیند اعلام نتایج آزمون ها و سایر فرآیندها و نظر وزیر فعلی، تا پایان دوره مسئولیت خود به رهبری سازمان ادامه دادم. .

از فرصتی که در سال های اخیر برای خدمت به نظام آموزش عالی کشور و میلیون ها داوطلب عزیز و خانواده های محترم ایرانی به دست آمده سپاسگزارم و از همه کسانی که به نحوی در ارتقای حرفه من نقش داشته اند و همیشه پرتلاش و سالم بوده اند صمیمانه تشکر می کنم. همکاران .اجرای صادقانه و شفاف و شفاف به خودم افتخار خواهم کرد و خواهم بود.

به ویژه برگزاری آزمون های سراسری در دو سال اخیر و در شرایط سخت ولیعهد، تلاش شبانه روزی و جهادی همکاران سازمان با وجود هجمه ها و فعالیت های سازماندهی شده عده ای در علم، دانش، آموزش و پرورش ادامه یافت. در کشور.”

دیدگاهتان را بنویسید