رئیسی: کنترل ارتش سوریه در تمام مرزهای این کشور ضروری است

سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در دیدار «فیصل مقداد» وزیر امور خارجه. سوریه وی با آرزوی موفقیت و بهروزی برای دولت و ملت سوریه گفت: مطمئن هستم که آینده به نفع مردم این کشور خواهد بود و صبر و مقاومت مردم سوریه آینده این کشور و منطقه را روشن خواهد کرد.

رئيس جمهور وی با ارزیابی گزارش مفصل وزیر امور خارجه سوریه تاکید کرد: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند آمریکایی ها باید سوریه را ترک کنند. خروج آمریکا از شرق فرات و از کل منطقه راه حل اصلی و ریشه ای بحران در غرب آسیا است.

رئیسی با تاکید بر رفع نگرانی برخی کشورها افزود: تسلط ارتش سوریه بر تمامی مرزهای این کشور و رعایت حاکمیت ملی سوریه ضروری است که بی توجهی به این مسائل خطرات مختلفی را به دنبال خواهد داشت.

رئیسی: کنترل ارتش سوریه در تمام مرزهای این کشور ضروری است

فیصل مقداد نیز در این دیدار ضمن ابلاغ سلام بشار اسد رئیس جمهور سوریه به آیت الله رئیسی گزارشی از اوضاع سیاسی و امنیتی این کشور ارائه کرد.

مقداد بر اراده کشورش برای حل مشکلات و مسائل سوریه تاکید کرد و افزود: برای تحقق این اهداف ابتکارات سیاسی و دیپلماتیک مختلفی داریم.

وزیر امور خارجه سوریه با قدردانی از برگزاری نشست آستانه در کشورمان و ابراز خرسندی از دستاوردهای این دیدار گفت: اظهارات رئیس جمهور ایران و رهبر معظم انقلاب نشان از اتحاد تهران و دمشق دارد.

  طرز تهیه کباب مرغ استانبولی

دیدگاهتان را بنویسید