رئیسی: مردم از صنعت خودرو راضی نیستند

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران اسلامی امشب در بیستمین سفر خود به استان قزوین در جمع نخبگان استان گفت: هدیه دادن یک موضوع دینی است که نشان از دینداری و دینداری مردم در کشور به ویژه در استان هایی مانند قزوین است که اموال خود را وقف کرده اند. گسترش اسلام . .

وی ادامه داد: کارکرد وقف در کشور با توجه به نیت واقف باید گره گشایی از نیازها و مشکلات مردم باشد.

رئيس جمهور وی افزود: با وجود اینکه بیشترین تهدیدات را در صنعت هسته ای داریم، موفقیت های زیادی را در این زمینه شاهد هستیم. اما متاسفانه صنعت خودروی ما در شرایطی است که مردم راضی نیستند.

وی افزود: تنها راه حل این مشکل این است که باید علم و فناوری را که در صنعت هسته ای به دست آورده ایم به سمت صنایع دیگر سوق دهیم.

رئیسی: مردم از صنعت خودرو راضی نیستند

رئیس جمهور افزود: تلاش در حوزه مسکن فراتر از شعارهای انتخاباتی است و باید طبق قانون و نیاز سالانه یک میلیون مسکن در کشور بسازیم و اگر این مهم نباشد با کمبود و عقب ماندگی مواجه خواهیم شد. “

آیت الله سیدابراهیم رئیسی با اشاره به آسیب های اجتماعی در جامعه گفت: تنها راه برون رفت از این معضلات و آسیب های اجتماعی استفاده از ظرفیت مردم در حوزه آسیب های اجتماعی است چرا که همین مردم در دوران دفاع مقدس پیروزی بزرگی دارند.

وی ادامه داد: البته وظیفه دولت است که از این حرکت های موثر و اجتماعی حمایت کند و مسئولان باید با روحیه بسیجی، انقلابی و جهادی در کنار مردم باشند چرا که این مشکل یک راه حل اجتناب شده تلقی می شود. مشکلات اجتماعی. “

  کمردرد که نشانه بیماری جدی تری است

رئیس جمهور در پاسخ به سوال جوانی مبنی بر ادغام جهاد سازندگی و جهاد کشاورزی گفت: جهاد سازندگی گفت: و همین دانشجویان در کنار همسرانشان همچنان در مناطق فقیرنشین خدمت می کنند.

رئیسی افزود: تمام هم و غم شبانه روز دولت این است که برای رفع مشکلات و مسائل شناخته شده ای اقدام کند که بخشی از آن متعلق به امروز و دیروز نیست و به برخی در زمان خود به درستی و درستی پرداخته نشده است. . “E.

وی گفت: در مسائل اقتصادی و قوه قضائیه عقب ماندگی جدی داریم که مقام معظم رهبری در بیانیه دوم به برخی از آنها اشاره و تبیین کردند.

دیدگاهتان را بنویسید