دولت باید از انباشت کالا دست بردارد/ لزوم رای گیری به طرح تحول اقتصادی

حجت‌الاسلام موسوی فرو سرخ در گفتگو با خبرنگار پارلمانی افکار نیوزاو گفت که مسئولان کشور باید برای طرح جدید اقتصادی دولت باید متحد باشند و مردم در صورت داشتن اطلاعات کافی در این مورد نظر بدهند.

وی افزود: مسئول یا فردی که به دلیل ناآگاهی در مورد طرح جدید اقتصادی دولت اظهار نظر می کند، مردم را سردرگم می کند، بنابراین باعث می شود مردم ندانند چه چیزی درست است و چه چیزی نادرست است.

این نماینده مجلس گفت: اگر در این طرح اتفاق نظر وجود داشته باشد اصلاح نظام اقتصادی اگر دولتی وجود داشته باشد، قطعا افراد بیشتری با آن خواهند بود دولت در این راستا خواهند کرد.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: دولت برای اجرای دقیق طرح اصلاح نظام یارانه ها باید از ابزارهای نظارتی بیشتری استفاده کند و ابزارهای نظارتی خود را تقویت کند.

گازانفرآبادی گفت: افرادی که همیشه به دنبال سود هستند و دنبال رانت هستند طرح نمی خواهند اصلاح نظام یارانه او عملکرد خوبی دارد و از هر فرصتی برای برهم زدن بازار استفاده می کند.

وی گفت: اکنون چند انبار را می بینیم که کالاهای اساسی در آنها قرار دارد انباشت معلوم می شود که این اقدام بسیار خوبی است و دولت باید همیشه در این مسیر حرکت کند و اجازه ندهد دلالان کالاها و کالاهای ضروری مردم را زیر نظر خود انباشته کنند.

این نماینده مجلس گفت: باید قاطعانه با سودجویان و دلالان برخورد کنیم تا هیچکس توان انباشت کالاهای اساسی مردم را نداشته باشد.

دولت جلوی انباشت کالا را بگیرد/ لزوم اتفاق نظر در طرح اصلاح اقتصادی

وی افزود: دولت باید نظارت دقیق، دقیق و جدی بر بازار داشته باشد تا طرح اصلاح نظام یارانه ها به طور دقیق اجرایی شود و مردم شاهد تاثیر مثبت آن بر زندگی خود باشند.

  معمای دانش آموزانی که در آتش خاکستر شدند!

دیدگاهتان را بنویسید