دوباره به طارمی حمله کن! | پایگاه خبری افکارنیوز

تیتو آرانز فونتس گزارشگر مجله اسپورتینگ لیسبون است که ماه گذشته مقاله جنجالی علیه مهدی طارمی مهاجم ایرانی باشگاه رقیب پورتو موضع گیری کرد و اظهارات توهین آمیزی به بازیکن ایرانی کرد که جنجال به پا کرد.

وکیل و ورزش نویس معروف پرتغالی در شماره جدید مجله اسپورتینگ در بخشی از مقاله خود به باشگاه پورتو بازگشت و مهدی طارمی او حمله کرد و قهرمانی باشگاهی را زیر سوال برد. نویسنده معتقد است که یک قاضی با کمک “پدرخوانده” در مسابقات قهرمانی پورتو و قهرمانی تیمی نقش دارد.

نویسنده پرتغالی گل اسپورتینگ در دیدار مقابل پورتو را تکذیب کرد که هفته گذشته پورتو قهرمان لیگ شد. وی در این خصوص نوشت: پورتو در این دیدار گل زد اما VAR این گل سالم اسپورتینگ را رد کرد. این گل استعاره ای از این قهرمانی است. این گل دو سانت رد شد! چه کسی می تواند این فاصله میلی متری را ببیند! درست است که ژائو پینیرو (قاضی) را ببینید.

    دوباره به طارمی حمله کن!

فونتس سپس وحشیانه به داور حمله کرد و در بخشی از سخنان خود به طارمی حمله کرد و گفت: این داور باهوش با چشم سیاهگوش (چیزی شبیه گربه) این بار در موقعیت VAR بود!» او دو سانتی متر را دید که در نهایت منجر شد تا پیروزی پورتو می دانیم که او همیشه خوب می بیند. آنقدر خوب که در دیدار اسپورتینگ و پورتو، کواتس (بازیکن اسپورتینگ) را دید که پا به پای مهدی طارمی گذاشته در حالی که طارمی پا به پای آن بازیکن گذاشته است!

  دعای روز هشتم ماه مبارک رمضان

دیدگاهتان را بنویسید