دوام ایمپلنت های کره ای را بررسی کنید

آیا ماندگاری ایمپلنت های کره ای با سایر ایمپلنت ها متفاوت است؟ آیا عمر ایمپلنت ها دائمی است؟ اگر قصد کاشت دندان های خود را دارید؛ اما در مورد انواع ایمپلنت اطلاعاتی ندارید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

به جرات می توان گفت که ایمپلنت یکی از محبوب ترین ایمپلنت های دندانی در سی سال اخیر بوده است. در زمان ورود ایمپلنت، بسیاری از افراد به دلیل ناآگاهی و ترس از این روش، تمایلی به انجام این کار ندارند. اما با گذشت زمان ورق به طور کامل برگشت و افراد به سادگی این روش را برای کاشت دندان خود انتخاب کردند.

ایمپلنت های دندانی در انواع مختلفی تولید می شوند. ایمپلنت های دندانی از فلز تیتانیوم ساخته شده اند که هرگز قبلاً نبوده است عوارض ایمپلنت دندان هیچ خطری برای آن گزارش نشده است. پس نباید هیچ نگرانی بابت مواد این نوع ایمپلنت داشته باشید.

حتماً در مورد ایمپلنت تحقیق کنید. شما به این نتیجه رسیده اید که ایمپلنت دندان یک روش دائمی کاشت دندان است. قبل از پرداختن به توضیح بیشتر باید این را در نظر داشته باشیم. اگر همیشه می توانید از ایمپلنت خود برای مراقبت خوب از دندان های خود استفاده کنید.

پس از انجام ایمپلنت، دندانپزشک دستورالعمل هایی را در مورد نحوه مراقبت از ایمپلنت به شما می دهد. برای اینکه بتوانید به این نکات توجه کافی داشته باشید عمر ایمپلنت های دندانی خودت را افزایش بده

در قسمت بعدی به دوام ایمپلنت های کره ای و تفاوت آن ها با سایر ایمپلنت های موجود در بازار می پردازیم.

  چرا هسروپرویز با رومیان جنگید؟!

تفاوت ایمپلنت کره ای با سایر ایمپلنت ها چیست؟

کشورهای زیادی در دنیا هستند که در زمینه تولید ایمپلنت فعال هستند. معمولا در کشور ما از ایمپلنت های کره ای و آمریکایی بسیار بیشتر از ایمپلنت های اروپایی استفاده می شود. ممکن است این سوال پیش بیاید که ایمپلنت های اروپایی ایمپلنت هایی هستند که در کره ساخته شده اند. استقامت بیشتری دارند. این تصور به دلیل استقامت بسیار اشتباه است ایمپلنت های کره ای این بسیار بیشتر از ایمپلنت های اروپایی است. همین قدرت ایمپلنت های کره ای باعث شد 90 درصد دندانپزشکان کشورمان انتخاب اول باشند.

قابل ذکر است که ایمپلنت های کره ای علاوه بر قوی بودن بسیار; آنها همچنین در مقایسه با سایر اعضای خانواده که در کشورهای دیگر تولید می شوند، قیمت مناسبی دارند.

ایمپلنت های مختلف تولید و عرضه شده در کره جنوبی؛ قیمت های متفاوتی دارند زیرا این ایمپلنت ها توسط برندهای مختلف ساخته می شوند و از نظر کیفیت و قیمت بسیار متفاوت هستند.

کدام ایمپلنت در بازار استفاده شود؛ این بستگی به نظر دندانپزشک شما دارد و هرگز در انتخاب نوع ایمپلنت دخالت نکنید و نظر دندانپزشک خود را دنبال کنید.

 ایمپلنت

مزایای ایمپلنت دندان کره ای

داشتن قیمت مناسب را می توان مهمترین مزیت این نوع ایمپلنت دندانی دانست. این نوع ایمپلنت ها همانطور که در قسمت قبل گفته شد از استحکام بالایی برخوردار هستند. در واقع ماندگاری ایمپلنت کره ای زبان همه دندانپزشکان است.

وجود ایمپلنت های دندانی ساخت کشور کره از دیگر مزایای این نوع ایمپلنت است.

با هر بودجه ای که دارید می توانید از این نوع ایمپلنت دندان استفاده کنید.

  هواشناسی ایران امروز 14:00/10/08

معایب ایمپلنت دندان کره ای

هر نوع ایمپلنت علاوه بر مزایا، معایبی نیز دارد. ایمپلنت های کره ای نیز از این قاعده مستثنی نیستند و می توانند به چالش کشیده شوند. اگر بخواهیم مزایا و معایب ایمپلنت کره ای را با هم مقایسه کنیم; ترازو بر مزایای این نوع ایمپلنت تاثیر می گذارد. به دلیل این مزایا، انتخاب بسیاری از افراد است.

آنها نسبت به رقبای آمریکایی خود کیفیت پایین تری دارند.

ایمپلنت های دندانی

انواع ایمپلنت برندهای کره ای

هر کس: این نوع ایمپلنت یکی از برندهای ایمپلنت دندان است; که در سال 2002 توسط شرکت معروف کره ای مگاژن ساخته شد. این نوع ایمپلنت به دلیل مزایایی که دارد انتخاب بسیاری از دندانپزشکان در سراسر جهان است. کاشت آسان ایمپلنت دندان، دوره نقاهت کوتاه، استحکام بالا و کاهش فشار روی استخوان فک، این شرکت را به یکی از بی نظیرترین تولیدکنندگان ایمپلنت در جهان تبدیل کرده است.

آنیریج: یکی دیگر از شاهکارهای ایمپلنت دندان که در سال 2018 توسط مگاژن به دنیا ارائه شد این نوع ایمپلنت به لطف مزایایی که دارد توانسته نام خود را در دنیای ایمپلنت ها تثبیت کند. این نوع ایمپلنت استحکام بالایی دارد. زیبایی بی نظیری هم دارد.

نئوبیوتک: این شرکت یکی از معروف ترین شرکت های جهان است. این شرکت در سال 2000 در کره جنوبی تاسیس شد و شعبه های زیادی در سراسر جهان دارد. نیوبایوتک همیشه در هر مرحله از کاشت ایمپلنت به دنبال روش های آسان و جدید است.

Sewonmedix: ایمپلنت های دندانی ساخت این شرکت؛ پرکاربردترین و در عین حال محبوب ترین برند ایمپلنت در کشور ما هستند. این نوع ایمپلنت ها به دلیل ماندگاری بالا جایگزین بسیار مناسبی برای ایمپلنت های ساخت کشور سوئیس می باشند.

  کشورهای عضو CSTO در معرض خطر هستند

دیو: این شرکت در سال 2000 در کره جنوبی تاسیس شد. ایمپلنت های تولید شده توسط این برند در بیش از 60 کشور جهان مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مزیت های مهم ایمپلنت های تولید شده توسط این برند، سهولت استفاده از آن ها است.

کدام مارک ایمپلنت دندان بهتر از دیگری است؟

تا اینجا در مورد دوام ایمپلنت های کره ای و شرکت های سازنده آن ایمپلنت های کره ای صحبت کردیم. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کدام برند ایمپلنت بهتر از دیگری است. در واقع نظر خود را برای دندانپزشک خود بگذارید. دندانپزشک شما ممکن است پس از معاینه دندان ها و فک شما نظر قطعی داشته باشد.

آیا ایمپلنت کره ای گزینه خوبی است؟

همانطور که در مقاله ذکر شد ایمپلنت های کره ای توسط برندهای مختلفی تولید و به فروش می رسند. به جرات می توان گفت که برخی از ایمپلنت های درجه یک کره ای به دلیل کیفیت در رقابت تنگاتنگ با ایمپلنت های سوئیسی هستند.

ماندگاری ایمپلنت های کره ای نیز خوب است و نگران عمر ایمپلنت های کره ای نباشید. در این شرایط اقتصادی جامعه حاکم نیز به دلیل سودآوری گزینه بسیار مناسبی برای اقشار مختلف جامعه است.

دیدگاهتان را بنویسید