دوئل استقلال و مجیدی برای بازیکن ایرانی!

باشگاه استقلال به صورت رسمی برای خرید محمد محبی بازیکن ایرانی تیم سانتا کلارا وارد عمل شد. وینگر تیم پرتغال که در این فصل موفق شد 3 گل برای تیم پرتغالی به ثمر برساند.

مهمترین گل این بازیکن در دیدار با بنفیکا به ثمر رسید. در دیداری که تیم سانتا کلارا با نتیجه 2-1 شکست خورد. محمد محبی در این فصل نیز تجربه بازی مقابل پورتو و اسپورتینگ را به دست آورد و جالب اینجاست که او در تیم پرتغالی نیز به عنوان مهاجم مرکزی بازی می کرد.

محمد محبی در حالی با درخواست رسمی گل گهر و استقلال ایران مواجه است که مدیر باشگاه سانتا کلارا در تعطیلات زمستانی در پاسخ به درخواست تیم های ایرانی اعلام کرد که محمد محبی را به اسپورتینگ – بنفیکا، پورتو ترجیح می دهد. و براگا را بفروشیم اما سوال مهم این است که آیا این باشگاه ها محمد محبی را خریدند؟ در حال حاضر هیچ خبر رسمی در این مورد وجود ندارد و البته باشگاه سانتا کلارا برای رسیدن به این مهم مجبور شد فصل گذشته فضای بیشتری را به محمد محبی بدهد.

دوئل استقلال و مجیدی برای بازیکن ایرانی!

اما اتفاق جالبی برای محمد محبی افتاد. فرهاد مجیدی سرمربی تیم اتحاد کلبا نیز برای به خدمت گرفتن محمد محبی اقدام کرد و با تامین نیاز مالی باشگاه پرتغالی موافقت کرد. به نظر می رسد اگر باشگاه سانتا کلارا در درخواست ها تجدید نظر کند، شانس اماراتی ها برای خرید این بازیکن ایرانی بیشتر از دو تیم ایرانی یعنی استقلال و گل گهر است. از آنجایی که باشگاه های ایرانی می توانند مبلغ محدود و مشخصی را برای جلب رضایت محمد محبی هزینه کنند، باشگاه امیر یکی از ثروتمندترین باشگاه هاست و امکانات مالی بیشتری برای جذب محمد محبی دارد. البته گفته می شود دو باشگاه گل گهر و استقلال مشکلی برای پوشیدن پیراهن محمد محبی به صورت قرضی ندارند، اما باشگاه اماراتی می خواهد محمد محبی را به عنوان بازیکن نهایی بگیرد. طبق اخبار منتشر شده، محمد محبی تمایلی به حضور در هیچ یک از تیم های ایرانی یا باشگاه امیری ندارد، زیرا در یکی از این تیم ها دوباره حواسش به او خواهد بود و شانس بیشتری برای بازگشت به اردوی تیم ملی دارد.

  آمار تلفات تاج امروز 1400/11/28

دیدار استقلال و اتحاد کلبا برای داشتن بازیکن ایرانی! کدام یک از این دو باشگاه موفق می شود؟ این موضوع در روزهای آینده مشخص خواهد شد. نکته جالب اینکه فرهاد مجیدی به دلیل حفظ ارتباط خود با باشگاه استقلال و هواداران این باشگاه، قصد به خدمت گرفتن بازیکنی از آبی پوشان را ندارد، اما اکنون روی بازیکنی کار می کند که در لیست خرید استقلالی ها قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید