دلیل ناراحتی مدیران پرسپولیس از گل محمدی مشخص شد

اگرچه چیزی برای شروع یک فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشورمان باقی نمانده است، اما باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته یکی دو مهاجم خارجی بیاورد تا آنطور که یحیی گل محمدی می خواهد تیمش را تقویت کند. این در حالی است که پرسپولیس بیش از یک ماه است که درگیر جذب کاسیانو مهاجم برزیلی ویسلا پرتغال است اما شب گذشته یحیی گل محمدی به مدیران این باشگاه اعلام کرد که انتقال کاسیانو به دلیل مصدومیت او منتفی است.

این امر به این دلیل بود که در این مدت مهاجمان زیادی به یحیی گل محمدی ارائه شد اما سرمربی پرسپولیس تنها به جذب کاسیانو علاقه داشت که باعث شد بسیاری از گزینه های معرفی شده از سوی دیگر تیم ها مردود شوند. از سوی دیگر عدم جذب مهاجم خارجی فشار زیادی از سوی هواداران و رسانه ها به مدیران باشگاه پرسپولیس وارد کرد و این موضوع کار را برای آنها سخت کرد.

حالا شنیده می شود مدیران باشگاه پرسپولیس یحیی گل محمدی آنها از عدم اعلام نام مهاجم خارجی جدید توسط باشگاه ناراحت هستند. آنها معتقدند گل محمدی با تأخیر نام مهاجم خارجی مورد نظر خود را اعلام کرده و از سوی دیگر هواداران عدم جذب مهاجم خارجی را به دلیل اصرار مدیران باشگاه می دانند و به همین دلیل از گل محمدی ناراحت هستند.

به هر حال سرمربی پرسپولیس باید هر چه زودتر مهاجم مورد نظر را به باشگاه اعلام کند تا مدیران این باشگاه با گزینه های مورد نظر وارد مذاکره شوند. البته ذکر این نکته ضروری است که نسبت به ماه گذشته مهاجمان خوب خارجی در بازار نقل و انتقالات کمتر حضور دارند و همین موضوع کار پرسپولیس را سخت کرده است.

  وقتی رضا عطاران خواهران منصوریان را کتک می زند!

دلیل ناراحتی مدیران پرسپولیس از گل محمدی مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید