دلتای تاج گسترده در چین

بر اساس آمار رسمی که دیروز (دوشنبه) در چین منتشر شد، سویه دلتا ویروس کرونا در این کشور فراگیر شده و این کشور اقدامات لازم را برای کنترل آن انجام می دهد.

مسافرانی که به شهرهای چین می روند، جایی که Quid 19 بیشتر از سایر شهرها رایج است، مشمول قوانین سختگیرانه سلطنتی، از جمله قرنطینه هستند.

به گفته مقامات چینی، 32 مورد از 19 ساکن کویت در 14 نوامبر (دیروز) گزارش شد که بیشتر آنها در شهر دالیان بودند. گزارش شده است که سویه دلتای ویروس کرونا به 21 استان و منطقه در چین گسترش یافته است.

در حالی که آمار شیوع کووید 19 در چین کمتر از سایر نقاط جهان است که در حال حاضر با این بیماری دست و پنجه نرم می کنند، مقامات چینی می خواهند تا حد امکان شیوع این بیماری را کنترل کنند.

چین همچنین با اتخاذ تدابیر لازم برای مبارزه با این بیماری، از جمله ردیابی دقیق تماس، انجام آزمایش‌های متعدد کووید برای افراد مشکوک به این بیماری و اعمال محدودیت‌هایی برای کرون در چندین بخش از کشور، توانسته است همه‌گیری فعلی کووید 19 را مهار کند.

چین تا به امروز در مجموع 98 هزار و 315 مورد ابتلا به کووید 19 را ثبت کرده و 4 هزار و 636 نفر بر اثر عوارض این بیماری جان خود را از دست داده اند.

  گرامافون و جان های از دست رفته!

دیدگاهتان را بنویسید