دعوتنامه ایران خودرو برای خریداران تارا; رنگ را با خود انتخاب کنید

شرکت ایران خودرو برای اولین بار در راستای افزایش رضایت مشتریان دعوتنامه خودرو تارا را با امکان سفارش رنگ های خاص صادر کرد.

ایران خودرو برای این محصول دعوتنامه هایی با شرایط انتخاب رنگ ارسال کرده است تا امکان انتخاب رنگ های مختلف برای محصول تارا دستی فراهم شود. این رنگ های خاص شامل نقره ای تیتانیوم، قهوه ای روی قاب و بنفش متالیک با پوشش نانوسرامیک می باشد.

پوشش نانوسرامیک خودرو راهی برای حفظ زیبایی و خلوص رنگ خودرو است که در عین حال باعث ماندگاری بیشتر رنگ و جلوگیری از کدر شدن آن به مرور زمان می شود. این روش به دلیل عمر طولانی می تواند در درازمدت از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد. ضمناً با اعمال این روکش توسط ایران خودرو، هیچ گونه اختلالی در گارانتی رنگ خودرو ایجاد نخواهد شد.

از دیگر مزایای این پوشش نانوسرامیکی می توان به زیبایی و درخشندگی خودرو، مقاومت در برابر خط و خش و خراش سطحی، محافظت از رنگ خودرو در برابر ضربه های جاده، باران اسیدی و گرد و غبار، جلوگیری از آفتاب سوختگی، تسریع در نظافت اشاره کرد. وی همچنین به محافظت در برابر اکسیداسیون و سایر آسیب های محیطی و همچنین آب گریزی (هر نوع مایعی که در تماس با این سطح می لغزد) اشاره کرد.

شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) محصولاتی را به درخواست مشتریان مجهز به پوشش نانو سرامیک رنگ آمیزی می کند.

  بورس در حال ورود به کانال فوق العاده است؟!

دیدگاهتان را بنویسید