دستگیری ماموران امنیتی جعلی

فرمانده انتظامی ویژه شهرستان ری از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر و مکمل های ورزشی غیرمجاز و همچنین سه زورگیر به عنوان مامور امنیتی خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان به تشریح دو ماموریت ماموران این فرماندهی انتظامی طی شبانه روز گذشته پرداخت و گفت: در یکی از این ماموریت ها ماموران پلیس راه ری با شناسایی و دستگیری مامور فروش مواد مخدر بدنسازی تقلبی و غیرمجاز اقدام به دستگیری آنها کردند.

رسیدگی به این پرونده در پی رصدهای ماموران پلیس فتا در فضای مجازی مطرح و در جریان آن مشخص شد فردی اقدام به فروش غیرقانونی داروهای ورزشی تقلبی و غیرمجاز می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: پس از دریافت این اطلاعات، اقدامات فنی و تخصصی برای شناسایی هویت فروشنده و دستگیری آن فرد در دستور کار ماموران قرار گرفت و طی این مدت با شناسایی هویت و محل فعالیت این فرد، اقدام به شناسایی هویت فروشنده و دستگیری آن فرد شد. مشخص شد متهم منزل خود را به محل فروش منتقل کرده و اقدام به توزیع مواد مخدر برای ورزش های غیرمجازی و بدنسازی کرده است.

وی با اشاره به اخذ مجوز قضایی برای دستگیری آن فرد گفت: ماموران پلیس فتای شهرک ری به مخفیگاه متهم اعزام و در عملیاتی این فرد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین در بازرسی از محل بازداشت وی بیش از 3200 قرص و 21 کیلوگرم پودر بدون مجوز از BHL کشف و ضبط شد.

اجبار در پوشش ماموران امنیتی

فرمانده انتظامی شهرستان ری همچنین از دستگیری سه زوگیر مامورنما که با جعل هویت ماموران امنیتی و انتظامی اقدام به زورگیری و زورگیری از یک شهروند کشورهای همسایه کرده بودند، خبر داد و گفت: چندی پیش پس از وقوع یک فقره زورگیری در منطقه شرق درپوشش قانون. و ماموران دستوری موضوع را در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار دادند و مشخص شد 3 نفر سوار بر یک دستگاه پژو 405 نقره ای به اتباع یکی از کشورهای همسایه مراجعه کرده و با معرفی خود به عنوان مامور اقدام به گرفتن گوشی تلفن همراه به زور و پول و موتور سیکلت کردند. از این فرد و فرار کرد.

  8 بیماری که بدون آب آشامیدنی سراغمان می آید!

جلیلیان با بیان اینکه با توجه به حساسیت رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار تیم عملیاتی کلانتری هواشهر قرار گرفت، گفت: ماموران با انجام تحقیقات میدانی هویت و محل اختفای سارقان را شناسایی کردند. و با استفاده از تجهیزات پلیسی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی نسبت به بازداشت آنان اقدام کرد. در این عملیات هر سه متهم دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

در بازرسی از مخفیگاه آنها نیز تعداد زیادی دستبند، یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه، یک گوشی موبایل مسروقه و … کشف و ضبط شد. وی در ادامه سوال از متهم دستگیر شده گفت: این افراد به جرم خود اعتراف کرده اند. شاکی نیز هویت آنها را تایید کرد.

فرمانده انتظامی ویژه شهرستان ری گفت: متهمان هر دو پرونده با تشکیل پرونده های جداگانه به دادسرا معرفی شدند و گفت: پلیس با هرگونه اقدام مجرمانه و سلب آسایش و آرامش شهروندان برخورد خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید