دستگیری قاتلان مجید عبدالباقی; برادر مالک متروپل آبادان

فرمانده انتظامی آبادان اعلام کرد: عاملان قتل مجید عبدالباقی برادر مالک پل مترو آبادان که روز گذشته در پارکینگ منزلش کشته شده بود ساعتی پیش توسط ماموران انتظامی شهرستان آبادان دستگیر شدند. .

سرهنگ حسین زلکی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی کشته شدن مجید عبدالباقی، کارآگاهان اداره آگاهی استان و شهرستان آبادان تحقیقات فنی خود را آغاز کردند و در کمتر از چند ساعت این افراد شناسایی و دستگیر شدند.

وی بیان کرد: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان آبادان پنج نفر از عاملان این قتل در مخفیگاه خود شناسایی و دستگیر شدند. فرمانده انتظامی آبادان گفت: یکی از این افراد در صحنه قتل از اسلحه استفاده کرده و کشف و ضبط شد.

به گفته سرهنگ زلگی، هنوز انگیزه قتل به طور دقیق مشخص نشده است، اما در حال بازجویی از سوی کارشناسان است و پس از تایید انگیزه قتل، به مردم اطلاع رسانی خواهد شد. وی گفت: یک دستگاه خودرو ساینا نیز که توسط متهم در قتل استفاده می شد، کشف و ضبط شد.

مجید عبدالبکی برادر مالک ساختمان متروپل آبادان (که 11 خرداد ریزش کرد و تعدادی از شهروندان آبادانی را به کام مرگ کشاند) روز گذشته در پارکینگ منزلش بر اثر اصابت چند گلوله کشته شد. عاملان این قتل بلافاصله از محل متواری شدند.

  لوگوی جام ملت های آسیا 2023 رونمایی شد

دیدگاهتان را بنویسید