دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس در برابر جرم گیری و لزوم استفاده از آن

آنتی اسکالانت به عنوان یک عامل ضد رسوب، ماده شیمیایی است که در قسمت پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب صنعتی با دوز معین به آب ورودی تزریق می شود و با چسباندن آلاینده ها به ساختار آن، این ذرات و نمک ها رسوب کرده و باعث آلودگی می شوند. و آلودگی، ایجاد رسوب در غشای فیلتر غشایی.

در صورت عدم استفاده ضد اسکالانت در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس صنعتی (RO)، فیلترهای غشایی صنعتی برای مدت کوتاهی مسدود شده و با آلاینده ها و نمک های آب پر می شوند و در نهایت به طور کامل از بین می روند. برای حفظ کارکرد آنها، فیلترهای غشایی باید تعویض شوند. با توجه به گرانی این فیلترها طبیعتا هزینه نسبتا بالایی به خریدار سیستم تحمیل می شود.

بنابراین واضح است که سیستم رسوب‌زدایی باید در زمان راه‌اندازی دستگاه و همزمان با شروع فرآیند تصفیه آب و مطابق با اصول طراحی سیستم‌های تصفیه آب صنعتی، در پیش تصفیه دستگاه نصب شود. باید به سیستم تزریق شود. تنها در این صورت می توان از رسوب و آلودگی فیلتر غشایی جلوگیری کرد.

در صورت عدم استفاده از آنتی اسکالانت یا استفاده از نوع نامناسب، با پرکردن و گرفتگی فیلترهای ممبران، تنها راه حل استفاده از پاک کننده های ممبران است که در اکثر موارد فیلتر ممبران را ترمیم نمی کند و آن را به حالت عادی باز می گرداند. .

پس به یاد داشته باشید که:

  • حتما سیستم تزریق ضد رسوب را در دستگاه تصفیه آب صنعتی نصب کنید.
  • به گفته این متخصص دوز مشخصی از آنتی اسکالانت را به سیستم تزریق کنید.
  • به یاد داشته باشید که انتخاب آنتی اسکالانت مناسب به اندازه استفاده از ضد مقیاس پذیری در سیستم مهم است.
  • عدم استفاده از آنتی اسکالانت ها باعث افزایش هزینه برق و آب می شود.
  • به یاد داشته باشید که هزینه خرید آنتی اسکالانت بسیار کمتر از هزینه خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی است.

لیست قیمت روزانه آنتی اسکالانت

قیمت آنتی اسکالانت به پارامترهای مختلفی از جمله برند، نوع آنتی اسکالانت و موارد دیگر بستگی دارد. نکته مهم در اینجا این است که برخی افراد به دنبال محصولات با کیفیت اما با قیمت پایین برای خرید ضد رسوب RO هستند. آنچه مشخص است انتی اسکالانت های عمده وارداتی مانند آنتی اسکالانت فلوکون 260، آنتی اسکالانت آویستا، آنتی اسکالانت جنسیس و سایر آنتی اسکالانت های اسمز معکوس با کیفیت بالا به طور طبیعی در کنار کیفیت آنهاست. نمونه های تقلبی موجود در بازار قیمت بالاتری دارند.

اما به یاد داشته باشید که قیمت بالای آنتی اسکالن تنها دلیل اصلی بودن آن نیست، پس تصمیم برای خرید یک آنتی اسکالانت اصل و با کیفیت چیست؟ بهترین راه حل برای خرید یک ضد اسکالانت خوب، مراجعه به وب سایت یا فروشگاهی است که در کنار نکاتی برای خرید محصول مناسب شما، کیفیت آنتی اسکالانت ارائه شده را نیز تضمین می کند.

وب سایت تصفیه آب آبین با بهره گیری از کارشناسان مجرب خود آماده پاسخگویی به سوالات و مشاوره رایگان انتخاب و خرید آنتی اسکالانت اصل برای شما مشتریان عزیز می باشد.

در نظر داشته باشید با توجه به نوسانات قیمت ارز و وابستگی قیمت محصولات وارداتی به این موضوع، برای دریافت لیست قیمت به روز آنتی اسکالانت ها نیز می توانید با شماره تلفن 22228116-021 با کارشناسان تماس بگیرید. تصفیه آب abin.ir در تماس باش.

دستگاه تصفیه آب ضد رسوب

بازار آنلاین دستگاه های تصفیه آب آبین با سال ها تجربه در زمینه طراحی دستگاه های تصفیه آب صنعتی و فروش مواد شیمیایی و ضد اسکالانت و کلیه تجهیزات تصفیه آب، تلاش می کند تا محصولات اصلی و با کیفیت را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

از بهترین برندهای ضد رسوب موجود در سایت آبین می توان به فلوکون 260 ضد رسوب، آویستا، جنسیس و دیگر برندهای ضد رسوب معروف دنیا اشاره کرد.

دستگاه تصفیه آب با سایت ضد رسوب RO آبین در مقادیر مختلف در مناطق مختلف کشور ارسال می شود. اگر می خواهید با مراجعه به سایت تصفیه آب آبین و مطالعه مشخصات محصول، محصول مناسبی را انتخاب کنید، می توانید یک آنتی اسکالانت پاسخگوی نیاز سیستم تصفیه آب صنعتی و فیلترهای غشایی صنعتی آن را انتخاب کنید.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای انتخاب محصول، از طریق شماره بالا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در انتخاب و خرید آنتی اسکالانت مناسب، لیست قیمت فعلی ضد اسکالانت و در صورت تمایل پیش فاکتور مربوطه به شما کمک کنند.

  1xbet Casino Lo Mas Precise 2022

دیدگاهتان را بنویسید