دستمزد نجومی یک ساله «کریم بیل مکانیکی» در تیم ملی!

441418 416 خبر مرکزی

بر اساس اسناد مالی و نقدی فدراسیون فوتبال، کریم باقری به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ برای هر بازی تیم ملی 155 میلیون تن حقوق به عنوان حقوق و مزایا دریافت کرده است.

کریم باقری پیش از اعزام تیم ملی فوتبال ایران به مسابقات مقدماتی جام جهانی بحرین، با درخواست دراگان اسکوچیچ و تایید شهاب الدین عزیزی هادم به عضویت تیم ملی در آمد.

او سال گذشته تمرینات پرسپولیس را ترک کرد و در طول اردوها به تیم ملی ایران پیوست و نقش او چیزی بین سرپرست و مربی تیم ملی بود که باید نظم و انضباط را در اردوها حفظ می کرد. از شخصیت کاریزماتیک او

اما در پی انتشار ارقام دریافتی رفقای رئیس و اعضای فدراسیون فوتبال و تیم ملی در دوران ریاست شهاب‌الدین عزیزی هادم، کریم بهاگری متهم به دریافت دستمزد 100 میلیون تنی در هر مسابقه شد که برای برخی غیرقابل قبول بود.

بر اساس برخی اسناد مالی از ریاست عزیزی هادم که نزدیک به ایسنا به جرات می توان گفت قراردادهای هنگفت و خیره کننده ای با کادر اجرایی و فنی تیم ملی منعقد شده است که بررسی آن نشان می دهد در این مدت نه تنها حقوق های باورنکردنی بلکه پاداش هایی نیز بابت دستمزدهای پرداخت شده به این افراد پرداخت شده است.

کریم باقری با قرارداد یکصد میلیون تومانی برای هر بازی، برای 9 بازی 900 میلیون تومان دریافت کرد و علاوه بر آن مبلغ 915 میلیون تومان به اضافه 52 میلیون و 700 هزار تومان پول در جیب خود از این فدراسیون به مجموع و مزایای بیل مکانیکی کریم برای یک سال همکاری با فدراسیون فوتبال بالغ بر یک میلیارد و 867 میلیون و 700 هزار تن است.

  روح الله زمانی; از «خورشید» تا «موقعیت مهدی»

همچنین محمد حنبان، آنالیزور تیم ملی که به عنوان مجری با این تیم کار می کرد، برای هر بازی 70 میلیون تن دریافت کرد که در مجموع به 840 میلیون تن رسید. حنبان با دریافت حدود 875 میلیون تن، 9 میلیون و 200 هزار تن جایزه و 26 میلیون و 300 هزار تن پول جیبی یورو دریافت کرد.

البته ایراداتی به مبلغ دریافتی کریم باقری و مهرداد حنبان، کمک مربی و آنالیزور تیم ملی برای حضور همزمان پرسپولیس و دریافت حقوق و مزایای این تیم وجود دارد، زیرا بر اساس این جوایز پذیرفته شده است. توسط این دو نفر غیر معمول است. و این نسبت به دوره های قبل غیرعادی و بی سابقه است.

علاوه بر این افراد، محمودرضا رضایی مدیر سابق رسانه ای تیم ملی علاوه بر حقوق ماهیانه 35 میلیون تن و پاداش 189 میلیون و 200 هزار تنی و 52 میلیون و 700 هزار تن کمک هزینه در مجموع 609 میلیون و 200 هزار تومان از این فدراسیون دریافت شد.

علی عسگر گوربنعلی پور مربی بدنساز تیم ملی ایران که در اواسط مرحله انتخابی به عضویت تیم ملی درآمد، در مجموع 6 ماه حقوق و مزایای ماهانه 80 میلیون تن و 609 میلیون تن پاداش دریافت می کند. ، 1 میلیارد و 115 میلیون تومان.

حسابرسی صورت های مالی و قراردادهای موجود پرداخت پاداش ها و کتاب های گزارش نشده در FF را نشان می دهد. بر اساس سقف حقوق و مزایای موسسات عمومی غیردولتی در سال 1400 بالغ بر 33 میلیون و 700 هزار تن برای مدیریت ارشد و دریافت کمک های دولتی که 80 درصد از درآمدهای این فدراسیون را شامل می شود، حقوق و مزایای دریافتی کارکنان فدراسیون فوتبال هیچ توجیه قانونی نداشت و غیرقانونی بود.

  رسوایی امنیتی رژیم صهیونیستی برای کشتار کودکان

دیدگاهتان را بنویسید