دستاوردهای شرکت های فولاد و معدن از گروه مالی گردشگری در نمایشگاه «ایران متافو».

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، هلدینگ ماهان در هجدهمین نمایشگاه ایران متافو با مشارکت احیای فولاد بافت، مجتمع فولاد صنعت بناب و توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان حضور یافت.
مدیران شرکت های صنعتی و معدنی مرتبط با هلدینگ ماهان با حضور در نمایشگاه ایران متافو، عملکرد، دستاوردها و برنامه های آتی شرکت های مربوطه را برای بازدیدکنندگان، فعالان صنعتی و معدنی و همچنین سرمایه گذاران تشریح کردند.
با توجه به کاهش گستردگی تاج در کشور، استقبال از هجدهمین نمایشگاه ایران متافو نسبت به دوره های گذشته بالا بوده است، از این رو تعدادی از مسئولان عالی رتبه صنعتی و معدنی و مسئولان استان های مختلف از بازداشتگاه ماهان بازدید کردند. با حاضران، مدیران نمایشگاه دیدار و در مورد همکاری مشترک تبادل نظر کرد.
به گفته کارشناسان، برگزاری نمایشگاه می تواند منجر به شناخت بیشتر رقبا و افزایش تجربه شرکت های صنعتی و معدنی به منظور داخلی سازی بیشتر قطعات و تجهیزات لازم، تامین مواد اولیه، گسترش همکاری های علمی و فنی و تبادل اطلاعات شود.
هلدینگ توسعه صنایع و معادن ماهان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری در گروه مالی گردشگری برای سرمایه گذاری در طرح ها و پروژه های تخصصی در حوزه صنعت و معدن در کشور فعالیت می کند.
ارائه فرصت ها و محصولات، برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان، شناخت رقبا، ارتباط با تامین کنندگان مواد اولیه، به روز رسانی دانش تخصصی و جذب سرمایه گذار از مهمترین اهداف نمایشگاه می باشد.
هجدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، معدن، آهنگری و ماشینکاری، شکل دهی و ریخته گری “ایران متافو” با حضور 320 شرکت فولادی، معدنی، تامین کنندگان داخلی و خارجی و فعالان عرصه صنعت و معدن در منطقه تهران. نمایشگاه بین المللی آغاز به کار کرده و تا 8 آذر ادامه خواهد داشت.

  تصادف زنجیره ای مرگبار؛ یک کشته و چهار زخمی

دیدگاهتان را بنویسید