دزد با دختر ماشین را دزدید!

دزد کارکشته هنگام سرقت خودروی گرانقیمت یک زن از حضور دختر 11 ساله اش در خودرو خبر نداشت.

روز یکشنبه ماموران کلانتری 128 تهران نو با تماس زنی مبنی بر سرقت خودرو همراه دخترش مواجه شدند که زن جوان وحشت زده به پلیس گفت: به همراه دخترم سوار بر خودروی سراتو بودم که ناگهان راننده پراید از پشت به ماشینم زد.

وقتی برای بررسی وضعیت تصادف و میزان خسارت وارد شدم، راننده پراید هم پیاده شد و مدام اصرار داشت که اتفاقی نیفتاده و تصادف جدی نیست، اما وقتی خواستم برگردم داخل. ماشین، راننده که مردی میانسال بود، ناگهان سوار ماشین من شد و در یک لحظه استایرینگ از آنجا دور شد. اما چون دخترم داخل ماشین بود ترسیدم و نگران بودم فقط جیغ زدم و او بدون توجه فرار کرد.

سرهنگ “جلیل موفوفایی” رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در تشریح این خبر گفت: در گزارش یک فقره سرقت خودرو در منطقه “تهران نو” که دختر 11 ساله ای که مال باخت را نیز در با خودرو، بلافاصله تیم عملیاتی کلانتری 128 تهران نو رسیدگی به این پرونده را به عهده گرفتند و به محل اعزام شدند.

در بررسی های اولیه مشخص شد خودروی پراید نیز به سرقت رفته و متهم چند روز پیش این خودرو متعلق به یک زن را به سرقت برده است. پس از اعلام مشخصات سارق و خودروی مسروقه به سایر تیم های گشت و اجرای طرح دستگیری وی، در یک عملیات هماهنگ پلیسی توانستند سارق را دستگیر کنند.

متهم پس از انتقال به کلانتری به سرقت عمد اعتراف کرد و گفت: پس از تصادف به بهانه اینکه موتور خودروی این خانم دچار مشکل شده و احتمالاً تسمه تایم آن پاره شده است، از وی خواستم تا خودرو را بردارند. ماشین به کنار خیابان، تا بتوانم به او نگاه کنم با این ترفند سوار ماشینش شدم و فرار کردم.

  رئیس چه دستوری برای حقوق بازنشستگی داد؟!

نمی دانستم بچه در ماشین است، با دیدن او ترسیدم و دخترک شروع به جیغ و گریه کرد و مدام مرا می زد و می خواست او را در آغوش بگیرم.

در ادامه متهم درباره سرقت خودروی پراید نیز گفت: خودرو متعلق به زن راننده تاکسی اینترنتی بود. از شخصی خواستم با یک راننده خانم برایم تاکسی اینترنتی بگیرد، وقتی راننده آمد سوار ماشین شدم و در راه از راننده خواستم پیاده شود اما بلافاصله ماشین را دزدیدم. در آخرین مورد با تصادف ساختگی قصد سرقت سراتو را داشتم که دستگیر شدم.

متهم همچنین مدعی است ۱۰ سابقه کیفری و زندان در سرقت خودرو با تصادف ساختگی دارد و آخرین بار یک هفته پیش از زندان آزاد شده است. تحقیقات برای کشف جرایم احتمالی متهم ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید