درمان “واریس” با درمان های ترکیبی

یک جراح عروق گفت: ترکیبی از چندین روش درمانی می تواند رگ های واریسی را درمان کند.

دکتر ولیدالدالی، جراح عروق و درمانگر دیابت در دانشگاه قاهره، گفت که Clax یک تکنیک جدید برای درمان رگ های واریسی است که ترکیبی از چندین درمان تخصصی، تزریق و خنک کننده برای جلوگیری از درد است.

این جراح واریس می افزاید: واریس مشکلی است که به دلیل ناکارآمدی دریچه های رگ ها را درگیر می کند و خون زیادی در داخل رگ ها جمع می شود و باعث متورم شدن آن ها و سپس تبدیل شدن رگ های واریسی به رنگ آبی تیره یا قرمز می شود. “

وی گفت: واریس درد شدیدی را برای بیماران ایجاد می کند و می تواند مشکلات و عوارض بسیار بزرگ تری مانند بیماری های جدی مرتبط با جریان خون ایجاد کند.

این متخصص توضیح داد: رگ های واریسی به صورت خوشه ای با استفاده از لیزر تیز از طریق پوست روی ورید آسیب دیده و سپس اسکلروتراپی با تزریق محلول ویژه برای درمان واریس آسیب دیده درمان می شود.

ولیدالدالی افزود: فواید درمان واریس با فناوری خوشه ای با استفاده همزمان از بیش از یک روش لیزر و اسکلروتراپی آغاز می شود که درمان واریس را به روشی قوی تر و موثرتر انجام می دهد. جلوگیری از درد در حین درمان واریس بدون نیاز به جراحی یا برش جراحی و هدایت لیزر از طریق پوست بیشتر مختص عروق خونی آسیب دیده است.

وی تاکید کرد: درمان توده ها بدون درد است، زیرا جریان امواج هوای سرد به داخل پوست در محل لیزر درمانی به رهایی از گرمای امواج لیزر کمک می کند که از احساس درد در حین لیزر جلوگیری می کند.

  تاج و شادی هایی که کوچک شد!

این متخصص گفت: درمان واریس در کلینیک با تکنیک کلاچ انجام می شود تا بیمار بسته به شرایطش با تشخیص پزشک ظرف چند ساعت به فعالیت های روزانه خود بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید