درمان جادویی لخته خون

فرادید| رگ های واریسی و ترومبوز وریدی از بیماری های شایع در زنان هستند. بیشترین شیوع واریس در زنان بین 40 تا 49 سال تخمین زده شده است..

به گزارش فراد، وریدهای واریسی و ترومبوز وریدی (لخته شدن خون یا ترومبوز وریدی) دو بیماری شایع در بین زنان و مردان هستند، اما زنان بیشتر از مردان مبتلا می‌شوند. لخته های خون معمولاً زمانی تشکیل می شوند که رگ ها بزرگ و متورم می شوند و خون نمی تواند به قلب برسد.

درمان جادویی واریس و لخته شدن خون

واریس یکی از پیامدهای این پدیده است که بیشتر در پا و مچ پا بروز می کند. البته واریس دلایل خود را دارد: نشستن یا ایستادن طولانی مدت، آسیب دیدگی پا، لخته شدن خون، عدم تحرک، بارداری و اضافه وزن.

ترومبوز وریدی می تواند در سیاهرگ های عمقی نیز رخ دهد که به آن “ترومبوز ورید عمقی” می گویند. ترومبوز وریدی عمقی (DVT) این به معنای تشکیل لخته خون در دیواره داخلی ورید عمیق است. تشکیل لخته های خون در رگ های خونی اندام ها جریان خون را مختل می کند و منجر به انسداد جزئی یا کامل رگ های خونی می شود.

درمان جادویی واریس و لخته شدن خون

این یک مشکل جدی است البته درمان داره اولین و مهمترین نکته تغییر الگوی نشستن و ایستادن است. سوال دوم درمان های خانگی است که به شما کمک زیادی می کند. این محلول جادویی به دلیل تاثیر مثبتش بسیار محبوب شده است.

مواد لازم و طرز تهیه

  • صابون بچه
  • یک لیوان شیر گوسفند

تهیه این محلول نیز آسان است. ابتدا پودر صابون بچه درست کنید و داخل شیر گوسفند بریزید. سپس محلول به دست آمده را روی ناحیه ای که رگ های واریسی و ترومبوز وریدی وجود دارد بمالید. البته بقیه محلول را حتما بعد از مصرف یک ساعت در یخچال نگهداری کنید. این محلول باید سه بار در روز به محل واریس زده شود و منتظر تغییرات آن باشید.

منبع: Healthfoodteam

  بهترین زمان برای شام چه زمانی است؟

دیدگاهتان را بنویسید