دختر 30 ساله؛ قربانی اختلاف با مادرشوهر

421002 698 خبر مرکزی

مردی که دختر خردسال همسرش را به قتل رساند، از زمان دستگیری به جرم خود اعتراف کرده و در حال حاضر تحت تحقیقات است.

کارآگاهان جنایی استان مازندران با اطلاع از مرگ مشکوک دختربچه سه ساله ای در بیمارستان راهی محل شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند. تیم پزشکی به پرسنل توضیح داد که آثار ضرب و شتم روی بدن کودک وجود دارد و به نظر می رسد او بر اثر ضربات وارده به بدنش فوت کرده است.

آنها همچنین توضیح دادند که کودک دیر به بیمارستان منتقل شده است. مسئولان در مرحله بعدی از مادر این کودک تحقیق می کنند. زن که سوگوار فرزندش بود، شوهرش را قاتل به تصویر کشید.

او گفت: من تازه ازدواج کردم اما با همسرم اختلاف پیدا کردم و در نهایت شوهرم دخترم را کتک زد و او را به شدت کتک زد. وقتی دیدم دخترم مریض است خواستم او را به بیمارستان ببرم که همسرم مانع شد تا بالاخره از خانه خارج شد و من فرزندم را به بیمارستان رساندم اما دیگر دیر شده بود.

با اطلاع کارآگاهان مبنی بر این که ناپدری او عامل جنایت است، تحقیقات را برای دستگیری وی آغاز کردند اما متوجه شدند که این مرد به مکان نامعلومی متواری شده و در حال فرار است.

پلیس تمام شواهد موجود را ردیابی کرد تا اینکه مشخص شد متهم به شهر مشهد متواری شده است. بدین ترتیب تیمی از عوامل قضایی را به خدمت گرفتند و پس از عزیمت به مشهد موفق به شناسایی مخفیگاه متهم شدند. آنها طی یک عملیات غافلگیرانه قاتل را دستگیر کردند.

  فیلم «اعترافات» تابو را می شکند

وی در بازجویی از متهم به قتل فرزند همسرش اعتراف کرد و گفت: این بچه را آوردم، فرار کردم.

بر اساس این گزارش، متهم هم اکنون در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از وی ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید