دختری با بلندترین نام دنیا

ساندرا ویلیامز از تگزاس می‌گوید که می‌خواست مطمئن شود نام نوزادش منحصربه‌فرد است. اما به جای تکیه بر ترکیب عجیب حروف، تصمیم گرفت که بهتر است روی طول اسم تمرکز کند و بلندترین نام جهان را برای دخترش بنویسد.

به گزارش سان، زمانی که دخترشان در 12 سپتامبر 1984 به دنیا آمد، ساندرا و همسرش نام او را برای ثبت نام رسمی در شناسه Rhoshandiatellyneshiaunneveshenk Koyaanisquatsiuth Williams ارسال کردند.

اما سه هفته بعد، آنها به این نتیجه رسیدند که این نام به اندازه کافی طولانی نیست، بنابراین دوباره آن را اضافه کردند. حدود 13 سال بعد، جیمی (یک دوست و آشنا او را به این نام صدا کرد) و مادرش در برنامه اپرا وینفری تماشاگران را شوکه کردند.

ساندرا به اپرا گفت: “من باید کاری می کردم و رکورد جهانی گینس را می شکستم.” باید مطمئن می شدم که اسم دخترم خاص است. نمی خواستم اسمش مثل بقیه باشد. «نام او باید متفاوت بود و من باید وارد کتاب رکوردهای گینس می شدم.

ساندرا شش ماه طول کشید تا نام دخترش، ترکیبی از فیلم، ماشین و برخی اقوام را نهایی کند.

طولانی ترین نام جهان
اما مردی که بیش از همه به چالش کشیده شد، خود جیمی بود. او باید نام خود را از دوران جوانی حفظ کرده باشد که 170 برابر نام معمولی است.

مادرش می‌گوید که جیمی آن را روی نوار ضبط کرده، ضبط کرده و سپس بارها پخش کرده تا نامش را به خاطر بسپارد. اما در این نمایش سال 1997، جیمی 12 ساله می گوید که عاشق نام عجیب خود و شهرتی است که داشته است.

  قیمت جهانی طلا امروز 1401/02/17

نام کامل جیمی این است:

طولانی ترین نام جهان

این پرونده به قدری پر سر و صدا شد که قانون را در تگزاس تغییر داد، به این معنی که نام فرزندان باید در بخش “نام” فرم گواهی تولد درج شود.

طبق رکوردهای جهانی گینس، پیش از این طولانی ترین نام جهان متعلق به هوبرت بلین بود که در سال 1997 درگذشت. نام او که در سال 1914 به ثبت رسید دارای 747 حرف است.

دیدگاهتان را بنویسید