دختران پولدار خلبانان قلابی را می گیرند!

مرد جوان متاهلی که به عنوان خلبان و سرهنگ برای امنیت سایبری و سایت های همسریابی غیرمجاز ظاهر می شد، در حالی که هوشیار بود توسط نیروهای گشت کلانتری سپاد مشهد که با نذر ازدواج از دختران پولدار کلاهبرداری می کرد و از خانواده های معروف اخاذی می کرد، دستگیر شد.

ساعت 22 پنجشنبه گذشته (16 آبان) پلیس غرب در حین انجام وظیفه و گشت زنی در محدوده حفاظت شده، راننده یک دستگاه ام وی ام سفید رنگ را در حوالی میدان معراج متوقف و وی را متوقف کرد.

راننده جوانی که لباس نظامی خود را با لباس خلبانی از دستگیره خودرو آویزان کرده بود با افتخار خود را نگهبان معرفی کرد اما این حکم او را در چنگال قانون گرفت در حالی که تاکنون مواردی از زورگیری در این شهر گزارش شده است. برخی از کلانتری های مشهد.

افسران گشت که متوجه شدند وی حتی مواضع نظامی را هم نمی دانست و خود را “سرهنگ حفاظت از هواپیما” معرفی کردند، اما از سوی دیگر به دلیل سنش به درجه “سرهنگ” نرسیدند. در ادامه به مشهد اطلاع دادند، با دستور ویژه سرهنگ حسین دهگانپور، خودروی ام وی ام را مورد بازرسی قرار دادند.

با کشف یک لباس نظامی دیگر و یک قبضه کلت کمری (شبیه سلاح جنگی) از داخل خودرو، راننده جوان به کلانتری منتقل و با توجه به اهمیت موضوع در اداره اطلاعات پلیس آگاهی و تحت مراقبت مستقیم قرار گرفت. سرگرد جعفر عامری (رئیس شهربانی) تحت بازجویی های تخصصی قرار گرفت.

راننده جوان وقتی نتوانست هیچ هویتی در اختیار پلیس بگذارد، ناگهان ابراز پشیمانی کرد و اعتراف کرد که در پوشش خلبان از دختران پولدار اخاذی کرده است.

  توجه؛ خوردن آویشن برای این افراد ممنوع!

در همین حال سروان حصاری (رئیس اطلاعات پلیس آگاهی) که گمان می‌رفت مرتکب جرایم دیگری نیز شده بود، روش بازجویی خود را تغییر داد تا اینکه به اخاذی از پسران جوان و جویای کار اعتراف کرد، اما در مراکز نیز چنین بود. تحقیقات پلیسی آغاز شده و تحقیقات آن با دستورات ویژه قضایی همچنان در اداره پلیس منطقه اسپاد ادامه دارد.

تعدادی گلوله پلاستیکی و قرص اعتیادآور نیز توسط این خلبان قلابی که دختران پولدار را در فضای مجازی به قصد شیطانی خود می کشاند، کشف شده است. وی پس از پاسخ به سوالات مقدماتی بهترین افسران اطلاعاتی اداره مشاوره و مددکاری، تحت معاینه روانشناسی نیز قرار گرفت و سپس به سوالات خراسانی پاسخ داد. آنچه می خوانید حاصل این گفتگوی چند دقیقه ای است.

متهم

نام واقعی شما چیست؟ یونس

شما چند سال دارید؟ من 35 سال سن دارم

متاهل؟ آره

چی کار میکنی؟ بیکار

از مشهد؟ خیر من ساکن اهواز هستم

چقدر باسواد هستی نتونستم دیپلم بگیرم

آیا تا به حال به زندان رفته اید؟ خیر من سابقه کیفری ندارم

چرا دختران را در این پوشش (خلبانی) فریب می دهیم؟ زیرا بسیاری از دختران آرزوی داشتن شوهر خلبان را دارند و به راحتی فریب می خورند.

ازدواج نکردی؟ چرا ولی من با فشار و اصرار خانواده ازدواج کردم و با اینکه هنوز نامزد بودم اما با هم اختلافاتی داشتیم. به خاطر همین درگیری های خانوادگی او را در اهواز رها کردم و به مشهد آمدم.

کجای مشهد زندگی می کنید؟ من با یکی از دوستانم در خیابان کلاهدوز مشهد هستم.

  بیانیه مشترک ترویکای اروپایی در مورد برجام

چند وقته مشهد بودی؟ از سال گذشته

آیا MVM متعلق به شماست؟ نه، من آن را از همان دوستی که با او زندگی می کنم قرض گرفتم.

چگونه دختران پولدار را فریب دادید؟ در گروه ها یا سایت های همسریابی مختلف فضای مجازی را جست و جو کردم و از زمانی که عکس پروفایلم را با لباس خلبانی آپلود کردم، دخترهای زیادی عاشق من شدند و به هر طریقی خواستند با من تماس بگیرند. حتی خانواده های دختران پولدار هم سعی کردند با من تماس بگیرند… اما پس از مدتی آشنایی و محبت، شروع به اخاذی کردم به گونه ای که خانواده ها یا دختران ثروتمند حاضر به پرداخت هزینه برای حفظ آبروی خود شدند.

چند دختر مشهدی تاکنون طعمه شما شده اند؟ تا الان فقط چهار دختر معروف و پولدار بودند که با آنها رابطه داشتم.

آیا آنها به قصد ازدواج با شما ملاقات کردند؟ آره. چون شغل خلبانی برایشان جذاب بود.

چرا همسرش را رها کرد و طلاق نگرفت؟ او پسر عموی 17 ساله من است و فقط به اصرار مادرم ازدواج کردم اما سه ماه بعد از عروسی از هم جدا شدیم. او هم به خاطر من درسش را رها کرد اما حالا درخواست طلاق داده است. و من فرار کردم.

پدر و مادرت اهواز هستند؟ وقتی من چهار ساله بودم طلاق گرفتند. در واقع پدرم من و مادرم را رها کرد و به دنبال سرنوشت خودش رفت. سپس مادرم ازدواج کرد و من با پدربزرگ مادری ام بزرگ شدم.

شغل پدر و مادرت چطور بود؟ پدرم شغل آزاد و مادرم خانه دار بود.

  Bu gün üçün 1win Azərbaycan üçün faktiki promo kod: idman mərcləri üçün 1win AZ üçün etibarlı promo kodlar

آیا دوست مشهدی شما از اقدامات غیرقانونی شما اطلاعی دارد؟ خیر او چیزی در مورد آن نمی داند.

فقط از دخترا اخاذی کردی؟ خیر من همچنین برخی از پسران جویای کار را اذیت کردم و میلیون ها دلار گرفتم تا آنها را در پایگاه های نظامی استخدام کنم.

آیا شما معتاد هستید؟ بله، اما الان متادون (قرص اعتیادآور) مصرف می کنم…

هیچ هزینه ای ندارد. سرهنگ دهگانپور (فرمانده انتظامی مشهد) از شهروندان قربانی این خلبان قلابی خواست برای شناسایی وی به کلانتری سپاد مشهد مراجعه کنند.

منبع: روزنامه خراسان

دیدگاهتان را بنویسید