دایی: طارمی گذشته اش را فراموش کرده/ به مدیونش توهین کرد!

چند روز پیش مصاحبه ای از مهدی طارمی در یک سایت ورزشی که زمین های زیادی داشت پخش شد. طارمی در بخشی از این گفت و گو مدعی شد که علی دایی نقش زیادی در پیشرفت او داشته است اما همزمان با تایید علی دایی، محمد دایی برادر سرمربی پرسپولیس تاکید کرد که او به نفع پرسپولیس نیست. به همین منظور به سراغ محمد دایی رفتیم تا نظر او را درباره این ادعای طارمی بدانیم.

در زیر می توانید برخی از نکات مهم گفتگوی دای را با ما بخوانید:

* طارمی از کجا شنید که من گفتم به پرسپولیس کمک نمی کند؟

* در آستارا به طارمی توهین کردم و خواستم در فوتبال موفق شود

* وقتی علی دایی از بازیکنی خوشش می آید، نمی گویم به درد نمی خورد

*آقایان وقتی به جایی می رسند گذشته خود را فراموش می کنند

*اگر طارمی کمکی نکرد، وجودش را به علی می گویم

آقای طارمی حتی به مردی که مدیونش هستی توهین کردی

*به طارمی گفتم فوتبالیست نه با اخلاق!

این معجزه پول است که مردم گذشته خود را فراموش می کنند

محمد دایی در گفت وگو با میدان در خصوص اظهارات و ادعاهای مهدی طارمی در مورد خودش گفت: ماجرا اصلاً آن چیزی نبود که این مرد گفته است. من به عنوان یک مربی هرگز به بازیکنی نمی گویم که برای فوتبال خوب نیست. من اصلا به طارمی چنین چیزی نگفتم و او بگوید از دهان چه کسی شنیده است. من خودم به طارمی چنین چیزی نگفتم، پس حتما از دیگری شنیده، حالا باید بگوید این را از کی شنیده و چرا تا به حال چنین حرفی را باور کرده است.

  به جای گشت جهتی فعلی، گشت جهتی را با حضور نخبگان آغاز کنیم.

وی ادامه داد: ماجرا از این قرار است که در کمپ سارین بودیم که برای یک بازی دوستانه به آستارا رفتیم. در پایان بازی علی طارمی را آزاد کرد تا او را محک بزند. طارمی در آن دقایق آنقدر ساکت بود که حتی درخواست توپ هم نکرد. باور نمی کنید شاید 3 توپ دروازه را از دست بدهد. بعد از بازی طارمی را به گوشه ای کشیدم و به او گفتم اگر می خواهی در فوتبال و پرسپولیس موفق شوی باید فوتبالیست باشی و حقت را در زمین بگیری. برای گرفتن توپ باید در زمین فریاد بزنی. به طارمی هم همینو گفتم حالا کجا گفتم به فکر فوتبال نیستی؟!

سرمربی سابق پرسپولیس اضافه کرد: جدا از آن مواقعی که علی دایی بازیکنی را دوست داشت، نمی توانم به علی بگویم این بازیکن به درد نمی خورد. متأسفانه مردها وقتی به جایی می رسند گذشته خود را فراموش می کنند. طارمی باید بداند که اگر واقعاً به فوتبال اهمیت نمی داد، این موضوع را به علی دایی می گفتم.

دایی خاطرنشان کرد: طارمی در این مصاحبه نشان داد که چه شخصیتی دارد. او درباره دکتر صمد ابراهیمی که نقش اصلی را در پیشرفت آن داشت، گفت: «آقای ابراهیمی»! طارمی با اینکه هر چه دارد از صمد ابراهیمی است، اما اینطور در این باره صحبت می کند. خدا را شکر که آن تاش را به تور زدم که خیلی پر شد.

در نهایت گفت: به طارمی گفتم در فوتبال کمی شجاع باش و به اصطلاح در فوتبال شجاع باش نه اخلاقی! البته این رفتارها و این صحبت ها معجزه پول است. پول باعث می شود مردم گذشته خود را فراموش کنند. برای من حرف ها و رفتار طارمی واقعا تعجب آور بود.

  بهترین بازیکن فصل منچستریونایتد + عکس

عمو طارمی گذشته اش را فراموش کرد، به مدیونش دلخور کرد!

دیدگاهتان را بنویسید