خودکشی انسولین پس از قتل یک زن جوان

447248 519 خبر مرکزی

مرد 62 ساله ای که همسر دوم خود را در حاشیه خیابانی در منطقه الهیه مشهد کشت، اگرچه ساعتی بعد توسط کارآگاهان به مرکز درمانی منتقل شد، اما بر اثر عوارض ناشی از تزریق انسولین و مصرف قرص جان خود را از دست داد.

این حادثه هولناک بعدازظهر پنجشنبه گذشته در منطقه الهیه مشهد رخ داد که عابر پیاده راننده ای را متوقف کرد و با ضربات چاقو او را به قتل رساند. مرد میانسال خشمگین با شمارش بیش از 20 ضربه به طرز وحشیانه ای تیغه چاقو را روی قسمت های مختلف بدن راننده می اندازد.

در همین حین تعدادی از کارگران ساختمانی که در همان حوالی کار می کردند با دیدن این صحنه هولناک با چوب و بیل در دست به ضارب ناشناس حمله کردند تا او را از این جنایت هولناک باز دارند اما مرد میانسال 206 Tip of the Escape Pencil.

کارگرانی که شاهد این حادثه بودند شیشه جلو را با لوازم جانبی خود شکستند تا خودروی او را متوقف کنند اما مرد عصبانی با فشار دادن پدال گاز و در حالی که زن جوان آخرین نفس خود را پشت فرمان می کشید از محل متواری شد.

کارگران و عابران بلافاصله با آمبولانس و پلیس تماس گرفتند اما امدادگران در محل حاضر شدند که زن 40 ساله ای بر اثر خونریزی شدید و عوارض ناشی از ضربه چاقو جان خود را از دست داد.

دقایقی بعد با حضور قاضی ویژه قتل عمد در محل جنایت، تحقیقات قضایی آغاز شد. کارگران ساختمانی که خودروی پلیس ضارب را به خاطر داشتند به قاضی محمود عارفی راد گفتند: گروه ویژه ای از کارآگاهان اداره پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرهنگ کارآگاه ولی نجفی تحقیقات کاملی را انجام دادند. قاتل فراری را شناسایی کنید

  اولین افرادی که با زندگی زیر آب سازگار شدند!

نظرسنجی متخصصان با تشخیص شماره ثبت نشان می دهد صاحب مداد پژو در بلوار وکیل آباد زندگی می کند. چندی نگذشته بود که گروهی از کارآگاهان وارد ساختمانی چهار طبقه در خیابان وکیل آباد 68 شدند و تحقیقات خود را بدون توجه آغاز کردند.

مشاهدات اطلاعاتی نشان می دهد پژو 206 در پارکینگ ساختمان بوده و شیشه های آن شکسته شده است. دیگر شکی وجود نداشت که قاتل آنجا بود.

یکی از ساکنان ساختمان به کارآگاهان گفت: خودرو پژو 206 متعلق به ساکنان طبقه دوم ساختمان است و یکی از فرزندان وی نیز در طبقه سوم ساکن است که بلافاصله کارآگاهان به طبقه دوم رفتند اما با در بسته مواجه شدند. “

در این واحد مسکونی که دارای حفاظ فلزی معروف به “آکاردئون” بود، با یک کتاب قفل شده بود به طوری که از بیرون قفل شده بود و کسی داخل آن نبود، یکی از کارآگاهان به سراغ دختر متهم رفت و از او پرسید. از پدرش پرسید.

او می گوید: پدرم بازنشسته ارتش است، اما اکنون مجبور است در خانه باشد زیرا با همسر دومش اختلاف دارد. کارآگاهان دیگر شک ندارند که مرد تحت تعقیب قاتل زن جوان پشت فرمان ماشین است. اما وقتی دختر جوان متهم به طبقه دوم رسید، از حبس شدن او در آپارتمان بسیار متعجب شد.

کارآگاه نجفی (رئیس اداره قتل عمد) که گمان می‌رفت در داخل خانه محبوس شده بود، بلافاصله موضوع را به قاضی عارفی راد اطلاع داد و با درخواست پلیس، «مرد کلیدی» به محل رفت و در محل حاضر شد. حضور کارآگاهان کتاب در آپارتمان.

  آغاز پخش سریال طنز شماره 13

تیم جنایی با ورود به محوطه پذیرش ناگهان مردی ۶۲ ساله را دید که بیهوش به پشت روی زمین افتاده و سرنگ های متعدد انسولین در کنارش بود. در آن زمان سرهنگ مرادی (افسر کلانتری) بلافاصله با اورژانس تماس گرفت و خیلی زود آمبولانس وارد بلوار واقیل آباد شد.

کارآگاه نجفی که به شدت نگران جان متهم بود، سوار آمبولانس شد و مرد 62 ساله را به بیمارستان دکتر شریعة مشهد منتقل کرد اما حالش به حدی وخیم بود که روز بعد در بهداری فوت کرد. مرکز قاتل پس از ارتکاب جنایت خودکشی کرد.

این در حالی است که در تحقیقات بازپرس شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد مشخص شد مقتول همسر دوم قاتل بوده و دارای مشکلات جدی خانوادگی است.

آنها دو روز قبل از جنایت نیز برای رسیدگی به جرم در دادگاه حاضر شدند، اما با افزایش فاصله سنی 22 ساله، ابعاد این مشکلات باعث مرگ آنها شد. تحقیقات بیشتر ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید