خودرو سایپا شاهین جی چه ویژگی هایی دارد؟

فرادید| سایپا شاهین جی مجهز به موتور بومی سازی شده M 15 TC است و امکانات بیشتری نسبت به نسخه پایه دارد. این نسخه از نظر مشخصات فنی، وزن و نرم افزار با مدل S تفاوت دارد.

به گزارش فرادید؛ در داخل کابین تغییرات جزئی نسبت به نسخه پایه وجود دارد. روکش فرمان چرمی است و تکیه گاه آن بین صندلی های جلو تعبیه شده است. علاوه بر این، قسمت زیرین داشبورد و چهره ها مشکی هستند. اما در مدل S داشبورد و چهره ها خاکستری بود.

صندلی های شاهین جی نیز با روکش چرم ساخته شده اند. در نسخه پایه اما روکش صندلی پارچه ای بود و البته کارمندان سایپا قصد داشتند این تغییر را در مدل J اعمال نکنند، اما تسلیم انتقادهای روزافزون شدند.

علاوه بر این وزن خالص شاهین در نسخه S حدود 1260 کیلوگرم اعلام شده بود، اما وزن شاهین جی حدود 1278 کیلوگرم است.

نوک مدادی سفید، مشکی، نقره ای متالیک و فلزی در حال حاضر موجود است.
خودرو سایپا شاهین جی چه ویژگی هایی دارد؟

بررسی ها نشان می دهد که شاهین جی بر اساس پلت فرم SP 100 سایپا طراحی شده است.

قیمت این خودرو در بازار 335 میلیون تن است اما سایپا اخیرا قیمت کارخانه های شاهین جی را به 341 میلیون و 197 هزار تن رسانده است. اما ابراهیم رئیسی با افزایش قیمت خودروساز جدید مخالفت کرد.

مشخصات فنی و امکانات اجتماعی شاهین ج.

طبق مشخصات منتشر شده در سایت شرکت خودروسازی سایپا، شاهین جی (جی) مجهز به موتور 1.5 لیتری توربوشارژ و 8 سوپاپ است که 110 اسب بخار قدرت تولید می کند. در 178 نیوتن متر گشتاور.

  اسرائیل از بازگشت ایالات متحده به یونسکو حمایت می کند

همچنین سایپا شاهین J (G) دارای گیربکس 5 سرعته دستی با کد 5 F18 است.

خودرو سایپا شاهین جی چه ویژگی هایی دارد؟
سانروف برقی، سیستم ورود و استارت بدون کلید، سیستم چند رسانه ای 7 اینچی، ناوبری ماهواره ای، دوربین دید عقب، سنسور پارک، فرمان برقی، مجهز به کلیدهای کنترل سیستم صوتی، تهویه مطبوع اتوماتیک، سنسور نور، چراغ های روز، چراغ راهنما ، آینه بغل تاشو برقی، شیشه جلو و عقب برقی، سیستم ضد سرقت (ایموبلایزر)، کامپیوتر سواری، صندلی عقب مجهز به نگهدارنده صندلی کودک (ایزو فیکس) و صندلی دستی راننده 6 حالته و صندلی 4 سرنشین شامل امکانات رفاهی شاهین ایس جی.

دیدگاهتان را بنویسید