خودروهایی با قیمت خودروهای برقی ایرانی

پس از دریافت شماره پلاک اولین خودروی برقی ایران، برخی منتظر اعلام قیمت رسمی هستند. اگرچه این خودرو هنوز در دسترس عموم مردم قرار نگرفته است، اما طبق بررسی های اخیر، قیمت تخمینی برای آن حدود 600 میلیون تومان برآورد شده است.

همانطور که فعالان بازار خودرو به پیگیری های صورت گرفته پاسخ دادند، این خودرو هنوز به مردم عرضه نشده است و احتمال می رود قیمت آن در عرضه عمومی کمتر باشد.

اما به نظر می رسد مشتریان در هنگام پیش خرید تعداد محدودی از این خودرو این مبلغ را پرداخت نکرده اند اما برای خرید و فروش در بازار قیمت پیشنهادی تعدادی از فعالان بازار خودرو تا حدود 600 میلیون تومان است. .

این خودرو دارای موتور 20 اسب بخاری است و با هر بار شارژ کامل باتری می تواند تا 3.5 ساعت حرکت کند. حداکثر سرعت این خودرو 80 کیلومتر در ساعت است. با توجه به قیمت تقریبی خودروهای برقی ایرانی در بازار که 600 میلیون تن اعلام شده است، با همین بودجه چه خودروهایی را می توان خریداری کرد؟

بر اساس قیمت برخی از خودروهای صفر موجود در بازار، خودروهایی مانند جک در دو مدل S5 و S3، هایما S5 در دو مدل 1398 و 1400 و همچنین برخی خودروهای مونتاژ داخلی مانند ام وی ام X33 s اتوماتیک و لیفان X70 خودروهایی در بازار هستند. محدوده 500 آنها تا 600 میلیون تن تجارت می کنند. با توجه به بازه قیمتی برای خودروی برقی ایرانی، هم قیمت این خودروی تمام برقی هستند.

در جدول زیر قیمت برخی خودروهای صفر در بازه قیمتی 500 تا 700 میلیون تن (همان قیمت اولین خودروی برقی ایرانی) را مشاهده می کنید.

  قیمت جهانی طلا امروز 1401 14/10

خودروهایی با قیمتی مشابه یوزپلنگ

دیدگاهتان را بنویسید