خواهرم را به خاطر پول ندادن کشتم!

420187 143 خبر مرکزی

زن شیشه ای که در شب مهمانی خواهر بزرگترش را کشته و جسدش را به آتش کشیده بود در این جنایت هولناک به همراه دیگر متهمان با کمک کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی دستگیر شد.

در دقایق اولیه بامداد سه شنبه (30 آذر) چند رهگذر در خیابان ارشاد 1.12 مشهد شاهد شعله های آتش در فضای سبز شدند. وقتی به سمت شعله های آتش رفتند ناگهان با بدن انسان در حال سوختن مواجه شدند!

لحظاتی بعد خبر این جنایت هولناک به پلیس 110 اعلام شد و به این ترتیب با هماهنگی نیروی انتظامی و امدادرسانی بلافاصله آتش نشانان راهی بلوار ارشاد شدند. شعله های آتش را که هنوز صورت و بخشی از زن میانسال نسوخته است خاموش کردند.

طولی نکشید که به قاضی ویژه قتل عمد ابلاغ شد و سپس با حضور قاضی محمود عارفی راد در محل کشف، تحقیقات با جزئیات ویژه پرونده های جنایی ادامه یافت.

جسد متعلق به زن 60 و 65 ساله ای بود که دور سرش پرده و نوار پهنی دور سرش پیچیده بود. همچنین کلاه سفیدی در دهان زن میانسال وجود داشت که نشان می دهد عامل یا عاملان او را خفه کرده اند.

از سوی دیگر، لباس های منزل و تی شرت نیمه سوخته با نوشته های لاتین نشان می دهد که جنایت در یک منزل مسکونی صورت گرفته و سپس عاملان این قتل وحشیانه جسد را به محل کشف منتقل کرده و رها کرده اند. . .

قاضی عارفی راد که با توجه به تجربه قضایی خود وارد راهروهای تاریک این معمای جنایی پیچیده شده است، بلافاصله دستور داد تا این خبر و عکسی از جسد مقتول در روزنامه خراسان منتشر شود تا شهروندان بتوانند قبل از عملیات سریعتر مقتول را شناسایی کنند. هویت به کمک پلیس می آید.

  پژو رکورد افزایش قیمت روزانه را شکست/ آخرین قیمت پراید، تیبا و دنا

روز گذشته رئیس پلیس اطلاعات خراسان رضوی درباره نحوه شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت هولناک گفت: سایر روش های فنی و اطلاعاتی نیز ردیابی عاملان انداختن جسد در حاشیه خیابان ارشاد را انجام داده اند.

سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده افزود: در حالی که صحنه جرم در حال ورود به مرحله شناسایی بود، با درج تصویر مقتول در روزنامه خراسان، یکی از آشنایان وی تصویر جسد را شناسایی و با پلیس تماس گرفت.

پس از آن تماس تلفنی، کارآگاهان بلافاصله با هماهنگی و اخذ دستور قضایی وارد عملیات شدند و با شناسایی منزل مهین معروف به «سیمین» تحقیقات کاملی در این زمینه آغاز کردند. فرمانده باتجربه پلیس خراسان رضوی ادامه داد:

در بررسی های نامحسوس مشخص شد که وی حدود دو روز قبل از پیدا شدن جسد به منزل خواهرش در خیابان آیت الله عبادی رفته بود. به همین منظور کارآگاهان خواهر کوچکتر سیمین را دستگیر و با دستور ویژه قاضی شعبه ۲۱۱ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، منزل وی را مورد بازرسی قرار دادند.

با کشف بقایای پارچه و نوار چسب دور سر مقتول مشخص شد که جنایت در منزل خواهر 45 ساله مقتول انجام شده است، بنابراین کارآگاهان با دستور منشی دادگاه به سایر مدارک دست یافتند. کودک یک ساله به نام معصومه تحت بازجویی های فنی قرار گرفت.

این زن 45 ساله که به شدت به مواد مخدر صنعتی شیشه اعتیاد دارد، ابتدا سعی کرد نشان دهد از قتل خواهرش اطلاعی ندارد، اما وقتی با شواهد غیر قابل انکاری مواجه شد، سرش را برگرداند. او اعتراف کرد و گفت: شوهرم در یکی از کارخانه‌های نوشابه‌سازی کار می‌کند و درآمدش کفاف زندگی‌اش را نمی‌دهد، زیرا با زن دیگری ازدواج کرده و باید هزینه آن را می‌پردازد.

  Yandex; آیا در ایران جایگزین گوگل می شود؟!

از طرفی من معتاد به موادمخدر هستم و این پول کفاف هزینه ها را نمی داد به همین دلیل خواهرم (مقتول) هزینه تحصیل دخترم را در دانشگاه پرداخت کرد تا برای ادامه تحصیل مشکلی نداشته باشد. سیمین بعد از فوت همسرش با جوان دیگری ازدواج موقت کرد و تمام حقوق و درآمدش را خرج همسرش کرد و من این همه زجر کشیدم، چرا به اندازه ای که برای این جوان خرج کرد به من پول نداد؟

این افکار در ذهنم می گذشت تا اینکه خواهرم دو شب قبل از قتل به خانه ام آمد و به ملاقاتم آمد. به او توصیه کردم که با پول بیشتری به من کمک کند! اما او چیزی نگفت تا اینکه شب دوم مهمانی، قرص ها را خوردم و به او دادم. وقتی خوابیدی با یک تکه پارچه و نوار چسب خفه اش کردم و با همان روبان دست و پایش را بستم و بعد به برادر و مادرم که نزدیک خانه من هستند زنگ زدم.

به آنها گفتم سیمین را کشتم، اگر نیامدید، جسدش را بردارید و تکه تکه کنید و دور بریزید! وقتی صحبت را قطع کردم برادر و مادر 80 ساله ام خیلی زود رسیدند و با کمک آنها جسد را در صندوق عقب پراید (مسافر) گذاشتیم.

از قبل یک ظرف 4 لیتری بنزین آماده کرده بودم که با خودم بردم و جسد را به خیابان ارشاد آوردیم. با کمک مادر و برادرم جسد را به فضای سبز پرتاب کردیم و من با ریختن بنزین، جسد را آتش زدم و از محل متواری شدم که چند روز بعد دستگیر شدم و …

  7 نکته برای کاربرد علم

سرهنگ کارآگاه شفیع زاده خاطرنشان کرد: در پی اعترافات این زن 45 ساله بلافاصله عملیات برای دستگیری مادر و برادرش آغاز و ساعتی بعد با دستور منشی دادگاه دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با ارزیابی تمامی عوامل دخیل در این جنایت و به ویژه دستورات قاطع مقام قضایی، افزود: هنوز زوایای پنهان زیادی در این پرونده جنایی وجود دارد. ماجرا پس از ریشه یابی دقیق این جنایت هولناک گزارش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید