خواننده معروف یاسوجی در آتش سوخت

حادثه هولناکی که برای سجاد رزمجو رخ داد ساعت 23 و 12 دقیقه جمعه 14 آبان ماه رخ داد. آتش نشانی یاسوج همان روز از وقوع انفجار شدید در طبقه دوم منزل مسکونی دو طبقه مطلع شد.

با حضور اولین تیم امدادی در محل، مشخص شد که انفجار ناشی از نشت گاز در خانه به دلیل شکستگی در و پنجره ها بوده و سپس آتش سوزی رخ داده است.

همچنین مشخص شد که مالک که یکی از خوانندگان معروف محلی است در زمان وقوع حادثه حضور داشته و به شدت مجروح شده است.

در این شرایط آتش مهار شد و خواننده معروف که دچار سوختگی شدید شده بود به مرکز درمانی منتقل شد. مردی 40 ساله 80 درصد سوخته بود و پزشکان تمام تلاش خود را برای معالجه او انجام دادند، اما سرانجام دوشنبه شب پس از 11 روز مبارزه با مرگ تسلیم شد.

انفجار رعد و برق

حامد حلفی از دوستان صمیمی این خواننده مشهور درباره این اتفاق به همشهری گفت: سجاد دوست 20 ساله من بود و هنوز در شوک هستم و مرگ او را باور نمی کنم. جدا از دوستی صمیمی که بین ما بود، هر دو همکار بودیم. استودیویی راه انداختیم که من در آن فیلمبرداری و فیلمبرداری می کردم و سجاد هم آواز می خواند و می نواخت.

وی ادامه می دهد: سجاد عاشق کارش بود و در کنار خوانندگی، سازهای مختلفی را نیز می نواخت. از گیتار و تار گرفته تا ویولن و سنتور. او صدای بسیار خوبی داشت و از کودکی عاشق خوانندگی بود تا اینکه تلاش کرد و به آنچه که در نظر داشت رسید، اما در میانه کارش غرق در کار بود و زنده نماند. به گفته خلفی، خواننده مشهور زمانی که قربانی تصادف شد به خواب رفت.

  Mostbet: Análise Completa Da Casa De Apostas

او توضیح می دهد: سجاد معمولاً هنگام کار یا بازی از همسرش می خواست که شب ها به خانه پدر و مادرش برود. آنها بچه نداشتند و همسرش چون شب ها تنها نبود به خانه پدرش رفت. آخرین اجرای سجاد پنجشنبه 13 آبان بود.

هر دو با هم قرار گذاشتیم و سجاد هر دو ساز می زد و می خواند. پس از پایان مراسم، حدود ساعت 12 نیمه شب به خانه برگردید و بخوابید. هیچ کس دقیقاً نمی داند علت اصلی انفجار چه بوده است، اما ظاهراً گاز نشت کرده و اتصال برق باعث آن شده است.

مرد جوان می گوید: سجاد در مدتی که در بیمارستان بستری بود نمی توانست درست صحبت کند زیرا حنجره اش به شدت آسیب دیده بود. اما همانطور که فهمیدم آن شب در منطقه برق نبود. سجاد هم بعد از برگشتن به خانه و به خواب رفتن به اتاق رفت.

بی خبر از او، گاز نشت کرد و در حالی که خواب بود در اطراف خانه اش پخش شد. سپس وقتی برق وصل شد احتمالاً اتصالی رخ داده و خانه ناگهان منفجر شده است.

خلفی ادامه می دهد: همسایه ها با شنیدن صدای انفجار با آتش نشانی تماس گرفتند و پس از این حادثه سجاد که به شدت مجروح شده بود به بیمارستانی در یاسوج منتقل شد. در ابتدا پزشکان 80 درصد سوختگی را گزارش کردند و پس از 2 روز برای ادامه درمان به بیمارستانی در شیراز منتقل شد.

سجاد در کما بود و چهارشنبه گذشته چشمانش را باز کرد و به هوش آمد. حتی با کمک دیگران چند قدمی برداشت و خورد و نوشید. مثل یک معجزه بود و همه ما را خوشحال کرد. در این مدت پزشکان توانستند بافت سوخته را از بدن سجاد خارج کنند و اوضاع امیدوار کننده بود.

  اوپو ایرگلاس; عینک هوشمند دو بعدی

اما درست زمانی که فکر می کردیم از مرگ نجات یافته و به زودی از بیمارستان مرخص می شود، یکشنبه شب دوباره بیمار شد و به کما رفت. شب بعد، دوشنبه شب، قلب او از تپش ایستاد و همه در شوک شدیدی بودیم.

به گفته این مرد، سجاد همیشه در طول زندگی قابل اعتماد بوده است، او به کار خود و حرفه ای که انجام می داده علاقه مند بوده است. او علاوه بر آواز، شاگردانی هم داشت که ساز را به او آموزش می دادند و اکنون بسیاری از مردم در غم او عزادارند.

منبع: روزنامه همشهری

دیدگاهتان را بنویسید